w

Marta Karpińska z „Gogglebox”jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciami USG

fot. Instagram / marta_karpinska_wodzianka

Marta Karpińska zostanie mamą! Uczestniczka programu „Gogglebox. Przed telewizorem” oznajmiła już całemu światu, że wyczekuje dziecka. Gwiazda napisała jasno: „Więc teraz serca mam dwa”.

Marta Karpińska pierwotną sławę zyskała dzięki roli „wodzianki” w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Przygoda ta w ostateczności nie trwała długo, ale później 31-latka trafiła do wyżej wspomnianego „Gogglebox. Przed telewizorem” – produktu TTV. W programie tym, Karpińskiej przychodzi komentować inne programy telewizyjne. W całym przedsięwzięciu od dziesiątej odsłony pomaga jej przyjaciółka, Patrycja Szreder. Wydaje się, że Martę polubiło naprawdę spore grono i takie też ją śledzi. Na samym Instagramie zrzesza aktualnie 290 tysięcy obserwujących.

Gwiazda pochodząca z Włocławka już teraz wie, że 2022 rok będzie dla niej przełomowy. W sobotę za pośrednictwem swojego Instagrama oficjalnie pochwaliła się radosną nowiną. Zostanie ona mamą! Na załączonym zdjęciu ściska swojego partnera za szyję, a drugą ręką pokazuje zdjęcie USG. Widzimy już, że para gotowa jest na nowego członka rodziny, bowiem na swoich głowach mają czapki z napisami „MOM” oraz „DAD”.

Kochani, chciałam się z wami podzielić cudowną informacją. Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość. Jesteśmy przeszczęśliwi. „Więc teraz serca mam dwa”

– napisała gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Nie mogło zabraknąć ogromu gratulacji, również od znajomych z programu. „Cudownie” – pisała wcześniej wymieniona Patrycja Szreder. „Gratuluję” – z kolei pisał Mateusz „BigBoy” Borkowski.

„Aaaaaaaaaaa cudaśnie. Będziesz przekochaną mami” ; „Super gratuluję bardzo bardzo!!!!!” ; „Bosko Kochanie” – pisali fani.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Karpińska (@marta_karpinska_wodzianka)

Instagram / marta_karpinska_wodzianka

Źródło: Instagram / marta_karpinska_wodzianka

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę! Na zdjęciu pokazała za dużo

Ojciec Novaka Djokovicia ostro komentuje niewpuszczenie syna do Australii. Nie przesadził?