w

Marta Karpińska z „Gogglebox”jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciami USG

fot. Instagram / marta_karpinska_wodzianka

Marta Karpińska zostanie mamą! Uczestniczka programu „Gogglebox. Przed telewizorem” oznajmiła już całemu światu, że wyczekuje dziecka. Gwiazda napisała jasno: „Więc teraz serca mam dwa”.

Marta Karpińska pierwotną sławę zyskała dzięki roli „wodzianki” w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Przygoda ta w ostateczności nie trwała długo, ale później 31-latka trafiła do wyżej wspomnianego „Gogglebox. Przed telewizorem” – produktu TTV. W programie tym, Karpińskiej przychodzi komentować inne programy telewizyjne. W całym przedsięwzięciu od dziesiątej odsłony pomaga jej przyjaciółka, Patrycja Szreder. Wydaje się, że Martę polubiło naprawdę spore grono i takie też ją śledzi. Na samym Instagramie zrzesza aktualnie 290 tysięcy obserwujących.

Gwiazda pochodząca z Włocławka już teraz wie, że 2022 rok będzie dla niej przełomowy. W sobotę za pośrednictwem swojego Instagrama oficjalnie pochwaliła się radosną nowiną. Zostanie ona mamą! Na załączonym zdjęciu ściska swojego partnera za szyję, a drugą ręką pokazuje zdjęcie USG. Widzimy już, że para gotowa jest na nowego członka rodziny, bowiem na swoich głowach mają czapki z napisami „MOM” oraz „DAD”.

Kochani, chciałam się z wami podzielić cudowną informacją. Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość. Jesteśmy przeszczęśliwi. „Więc teraz serca mam dwa”

– napisała gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Nie mogło zabraknąć ogromu gratulacji, również od znajomych z programu. „Cudownie” – pisała wcześniej wymieniona Patrycja Szreder. „Gratuluję” – z kolei pisał Mateusz „BigBoy” Borkowski.

„Aaaaaaaaaaa cudaśnie. Będziesz przekochaną mami” ; „Super gratuluję bardzo bardzo!!!!!” ; „Bosko Kochanie” – pisali fani.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Karpińska (@marta_karpinska_wodzianka)

Instagram / marta_karpinska_wodzianka

Źródło: Instagram / marta_karpinska_wodzianka

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę! Na zdjęciu pokazała za dużo

Ojciec Novaka Djokovicia ostro komentuje niewpuszczenie syna do Australii. Nie przesadził?