w , ,

HahaHaha DramatDramat

Małgorzata Rozenek nawołuje do niejedzenia mięsa! Fani wybuchli

fot. Instagram / m_rozenek

Styczeń to zdecydowany miesiąc na wypoczynek, jeśli chodzi o osoby show-biznesu. Małgorzata Rozenek jest na to kolejnym dowodem. Jednak tym razem nie chodzi o same wakacje, a o post z nich, w którym persona telewizyjna nawołuje do tego, by nie jeść mięsa.

Małgorzata Rozenek już od kilkunastu dni znajduje się w Azji na dłuższym urlopie. Towarzyszą jej w nim jej mąż, a także trójka synów. Mimo że to wakacje, to „Perfekcyjna” dba o swoje social media i nie zapomina o swoich fanach. Tym razem wydaje się, że aż zanadto pamięta, nakłaniając swoich obserwujących do odstawienia mięsa.

Oczywiście opis najnowszego posta na Instagramie jest o wiele dłuższy, aniżeli coś w stylu „Nie jedzcie mięsa”. Prezenterka telewizyjna urodzona w Warszawie argumentuje nie tylko swoją decyzję, ale także i całej rodziny chociażby dobrymi wynikami badań, czy też lepszym samopoczuciem. Nie zabrakło także wątku poświęconemu samym zwierzętom.

Jeżeli miałabyś wybrać jedną rzecz, którą powinnaś dla siebie zrobić – niech to będzie: odstawienie mięsa. Niejedzenie mięsa ma same zalety. Twój organizm Ci podziękuje. Twój umysł odpocznie, a Twoje serce odetchnie z ulgą. Tak niewiele, a zmieni tak dużo. Od kilku lat z całą rodziną nie jemy mięsa. Badamy się regularnie, nasze wyniki są najlepszym dowodem na to, że była to dobra decyzja. Od dawna nie mamy problemu „co na obiad”, nawet mam wrażenie, że odstawienie mięsa, nie tylko nic nam nie zabrało, ale mocno poszerzyło nasze menu. Uwielbiam to wspaniałe poczucie niekrzywdzenia zwierząt, które daje niesamowitą siłę. Uwielbiam to niezwykłe poczucie lekkości, które daje ten rodzaj żywienia. Jestem przekonana, że Tobie też się uda. Musisz spróbować, będę trzymać kciuki

– to właśnie w taki sposób 43-latka zachęciła swoje fanki do absencji od spożywania mięsa.

Jak to zazwyczaj bywa w tego typu postach, w komentarzach wybuchło. Pojawiło się pytanie o syna Henryka, czy ten też nie je mięsa. Rozenek odpowiedziała, że „od urodzenia”. Warto jednak wspomnieć, że celebrytka musiała się liczyć z pytaniem odnośnie skórzanych butów czy torebek. 43-latka była na to przygotowana i zmierzyła się z tą opinią.

„Wrzucając ten post, włączyłam odliczanie kiedy pojawi się taki komentarz. Szybko. Pozwól, że odpowiem Ci cytatem „nawet najdłuższa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku”. To mój pierwszy krok. Nikt na nim nie traci, a tak wielu zyskuje.”

A co Wy myślicie o spożywaniu mięsa? Czy najnowsza publikacja Rozenek wzbudziła w Was ewentualne refleksje do przejścia na wegetariaństwo?

fot. Instagram / m_rozenek
fot. Instagram / m_rozenek

Źródło: Instagram / m_rozenek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Krzysztof Ibisz szusuje na nartach po włoskich górach. Towarzyszy mu 27 lat młodsza żona

Poznaliśmy zwycięzców Gali Mistrzów Sportu 2022!