w

Magda Gessler nieoczekiwanie trafiła do szpitala! Konieczna była pilna operacja. Co się stało? Restauratorka wydała oświadczenie

Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Fani Magdy Gessler ostatnio mieli powody do zmartwień. Fakt, że nie pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN, wprawił ich w niemałe zaskoczenie, a w sieci zaczęły pojawiać się plotki, że jej nieobecność była spowodowana problemami zdrowotnymi. Internetowi detektywi mieli rację. Restauratorka wydała oświadczenie.

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd TVN i niepisaną królową stacji. Od lat regularnie odmienia oblicze polskiej gastronomii w programie Kuchenne rewolucje, ale też realizuje się jako jurorka w programie MasterChef. Choć jej metody budzą liczne kontrowersje, na przestrzeni lat zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy stale trzymają kciuki za jej sukcesy zawodowe.

Restauratorka nie tylko wiedzie udane życie zawodowe, ale i prywatne. Jest mamą Lary i Tadeusza oraz babcią trojga wspaniałych wnucząt. Najmłodsze z nich, a zarazem pierwsze dziecko jej syna, przyszło na świat raptem kilka tygodni temu. Krótko przed tym Gessler świętowała 70. urodziny, więc lepszego prezentu nie mogła sobie wymarzyć. Niestety chwilowo szczęście ją opuściło.

Magda Gessler trafiła do szpitala. Co się stało?

Magda co roku pojawia się na każdej prezentacji ramówki TVN, jednak tym razem zabrakło jej w Sopocie. Wszyscy zastanawiali się, co było tego przyczyną, jednakże ona milczała jak zaklęta. W końcu Super Expressowi udało się ustalić, że najprawdopodobniej przebywa w szpitalu, ale nadal nie wiedzieliśmy, co było tego powodem. Z kolei jej przedstawicielka wyjaśniła jedynie, że nie pojawiła się w Trójmieście z przyczyn osobistych. W końcu prawda wyszła na jaw i jak się okazuje, powodem jej wizyty w placówce medycznej nie były rutynowe badania.

Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie na Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym potwierdziła, że trafiła do szpitala.

Tak jak ja Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć…

Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca! Więc niespodziewanie coś, co dotyka młodych, dotknęło też mnie

Zaraz po tym wyjaśniła, że podczas swojej nieobecności przeszła zabieg usunięcia wyrostka. Dodała, że czuje się bardzo dobrze i podziękowała wszystkim za okazane wsparcie, w tym nieprzyjemnym dla niej czasie. Na koniec zaapelowała do obserwatorów, by dbali o siebie.

Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek. Dbajcie o siebie!!
Kochajcie siebie!!

Wasza Magda, ubóstwiam Was, MG.

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, do których również się przyłączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lidia Kazen, Julia Wieniawa - fot. Podlewski/AKPA

Nowa szefowa TVN staje w obronie Julii Wieniawy i komentuje jej angaż do „Mam Talent”. Zdradziła, co z Foremniak

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda w bikini szaleje na tarasie. Fani nie mogą uwierzyć, że po porodzie doszła do takiej formy. „Bogini”