w

Joanna Opozda w bikini szaleje na tarasie. Fani nie mogą uwierzyć, że po porodzie doszła do takiej formy. „Bogini”

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda w pełni korzysta z ostatnich upalnych dni lata. Szukając chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, wskoczyła w bikini i szalała z psiakami na tarasie. Do fotek przyjęła pozę, która mogła zdemaskować każdą niedoskonałość jej figury, a tu takie zaskoczenie.

Joanna Opozda to popularna aktorka, ale znacznie większy rozgłos niż zawodowe sukcesy przyniósł jej związek z Antkiem Królikowskim. Na początku zdawali się tworzyć niezwykle zgrany i szczęśliwy duet, o czym świadczyć miały publikowane przez nich w social mediach zdjęcia i filmy. Mimo krótkiego kryzysu i rozstania zdecydowali się wziąć ślub, po którym wyszło na jaw, że spodziewają się dziecka. Niestety ciąża sporo namieszała w ich relacji i na krótko przed narodzinami synka, Vincenta, wyszło na jaw, że aktor odszedł od innej kobiety.

Celebrytka długo walczyła o to, by jej życie wróciło do normalności. Ma za sobą kilka medialnych konfliktów z mężem, a nawet skandal, który wybuchł po tym, jak na jego profilu pojawiły się jej prywatne nagrania. Po ostrej wymianie zdań, ich wątek nieco przycichł, a rozwiązaniem toczącego się między nimi sporu m.in. o alimenty zajął się sąd.

Mimo licznych wzlotów i upadków zdaje się, że w życiu Opozdy w końcu zapanował długo wyczekiwany spokój, a ona w końcu może cieszyć się życiem.

Joanna Opozda zapozowała w bikini

Joanna w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed ciąży, o ile teraz nie wygląda jeszcze lepiej. Z pewnością w dużej mierze zawdzięcza to uśmiechowi, który ostatnio niemal wcale nie schodzi z jej ust. Warto jednak podkreślić, że po porodzie sporo ćwiczyła w domowym zaciszu, dzięki czemu nadprogramowe kilogramy wręcz ginęły w oczach, a efekty dodatkowo podkreśliły zabiegi kosmetyczne.

35-latka świetnie czuje się przed obiektywem aparatu, a z racji tego, że od lat realizuje się jako modelka, dobrze wie, jakie pozy przyjmować do zdjęć. Tym razem wykazała się niemałą odwagą, ponieważ sfotografowano ją, gdy siedziała po turecku w błękitnym bikini. Aż trudno uwierzyć, ale nawet w takiej chwili jej brzuch był idealnie płaski! Istniało ogromne ryzyko, że takie ułożenie ciała obnaży każdą, nawet najmniejszą fałdkę, a tymczasem na kadrach widać jedynie wyraźnie zarysowaną linię żeber.

Pod karuzelą pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami.

  • Promienna i naturalna.
  • Bogini.
  • Jest Pani piękną kobietą. Pozdrawiam serdecznie.
  • Ślicznie wyglądasz.
  • Bardzo ładna modelka.
  • Pani Asiu, jak zawsze klasa. Miłego wypoczynku.
  • Bosko.

Trzeba przyznać, że Joanna wygląda wprost olśniewająco.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler nieoczekiwanie trafiła do szpitala! Konieczna była pilna operacja. Co się stało? Restauratorka wydała oświadczenie

Małgorzata Rozenek - fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Rozenek w końcu zdradziła, jaki program poprowadzi! Będą „KREW, POT i ŁZY”. Wspomniała też o uczestnikach