w

Małgorzata Rozenek w końcu zdradziła, jaki program poprowadzi! Będą „KREW, POT i ŁZY”. Wspomniała też o uczestnikach

Małgorzata Rozenek - fot. Podlewski/AKPA
Małgorzata Rozenek - fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Rozenek niedawno pożegnała się z posadą prowadzącej Dzień dobry TVN, ale stacja już postawiła przed nią nowe zawodowe wyzwanie. Perfekcyjna pani domu w końcu zdradziła, jaki program poprowadzi. To może być dla widzów niemałe zaskoczenie.

Małgorzata Rozenek w czasach, gdy była jeszcze żoną Jacka Rozenka, stroniła od mediów, aby w pełni skupić się na rodzinie. Z czasem jednak zaczęła gościnnie pojawiać się w popularnych programach i najwidoczniej złapała bakcyla, ponieważ wzięła udział w castingu na prowadzącą Perfekcyjną panią domu. Wiedziała, że niełatwo będzie jej pokonać konkurentki, dlatego wykazała się niezwykłą pomysłowością, która stała się przepustką do świata show-biznesu. Format przyniósł jej ogromną rozpoznawalność, a ona niesiona na fali popularności do dziś nie zwalnia tempa.

Jednym z zawodowych marzeń 45-latki było sprawdzenie się w roli prowadzącej Dzień dobry TVN. Wielokrotnie dyskutowała na ten temat z Edwardem Miszczakiem, ale bezskutecznie. Dopiero w 2022 roku udało jej się dołączyć do obsady śniadaniówki, lecz widzowie nie przyjęli jej ze szczególnym entuzjazmem. Na początku wytykali jej każdy, nawet najmniejszy błąd, a gdy nieco odpuścili, media obiegła informacja o zwolnieniach w DDTVN. Z posadą pożegnało się wówczas aż pięciu prowadzących, w tym ona. Ku radości fanów, już wtedy produkcja zakomunikowała, że przygotowała dla niej nową posadę.

Małgorzata Rozenek odsłania kulisy nowego programu

Małgorzata pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN, co utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że lada chwila wróci na szklany ekran. Mimo że stacja zapowiedziała już kilka nowych programów, nie wspomniano ani słowem o tym, co będzie robiła Rozenek. Okazuje się, że wciąż jest to secret project, o którym dotychczas wiedzieli tylko nieliczni.

Na szczęście celebrytka zgodziła się udzielić wywiadowi Pudelkowi i to właśnie w nim odsłoniła kulisy nowego formatu. Choć krążyły plotki, że zostanie specjalistką od ślubów, wszystko wskazuje na to, że program nie będzie miał nic wspólnego z tą tematyką.

Program, który teraz przygotowuję, wchodzę za chwilę na plan, będzie programem, który można scharakteryzować, mówiąc: krew, pot i łzy. Czyli coś, co lubię najbardziej. Nie mogę się doczekać. Myślę, że to będzie na pewno kolejny secret project i bardzo duże wyzwanie — przekonywała.

Zapytana o uczestników, odpowiedziała:

Uczestnikami będą mężczyźni.

Dla osób, które liczyły na kolejne ślubne show na pewno będzie to niemałym rozczarowaniem. Niemniej jednak teraz pojawią się domysły, nad czym pracuje Perfekcyjna pani domu, a zainteresowanie nowym tytułem zacznie rosnąć, zwłaszcza wśród pań. Zapytana przez reportera Pudelka o to, czy pozwoliłaby Radkowi Majdanowi na udział w takim formacie, wyznała, że wszystko zależy od tematyki, po czym dodała, że na pewno by się w nim odnalazł, ponieważ świetnie czuje się przed kamerami.

Radzio jest zwierzęciem telewizyjnym, świetnie radzi sobie przed kamerami. Jest facetem, który by wniósł bardzo dużo dobrego do każdej produkcji telewizyjnej, ale Radosław bardzo się spełnia w pracy, którą wykonuje. Jest dziennikarzem sportowym. Bardzo dobrze mu się pracuje, więc to musiałoby być coś niezwykle wyjątkowego.

Jak myślicie, o czym będzie nowe show Rozenek?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda w bikini szaleje na tarasie. Fani nie mogą uwierzyć, że po porodzie doszła do takiej formy. „Bogini”

Natsu, Budda, Boxdel - fot. Instagram @natalia.karczmarczyk @budda.7 @boxdel

Influencerzy na wielkim ekranie. Boxdel, Natsu i Budda pracują nad filmem, który ma trafić do KIN. Szykuje się hit?