w

Lara Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka! Magda Gessler wprost oszaleje ze szczęścia

Lara Gessler - fot. Instagram @lara_gessler
Lara Gessler - fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler w końcu zdecydowała się zdradzić płeć drugiego dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Lara Gessler cieszy się w sieci dużą popularnością, którą niejako zyskała dzięki matce, Magdzie Gessler. Sama także od lat ciężko pracuje na to, by utrzymać się na fali popularności. W dzieciństwie spędzała więcej czasu z ojcem, Piotrem Gesslerem, który wziął na swoje barki trud jej wychowania. Mimo to ma bardzo dobre relacje z matką, z którą widuje się regularnie.

Rodzice zaszczepili w niej pasję do gotowania i cukiernictwa. Obecnie prowadzi lokal Słodki… słony, w którym sprzedawane są jej wypieki. Prywatnie zajmuje się wychowywaniem córki, Neny, która jest owocem jej związku z Piotrem Szelągiem. Zakochani wzięli ślub, gdy była w ciąży, a po narodzinach dziewczynki zorganizowali drugą ceremonię, na którą zaprosili rodzinę i przyjaciół.

Lara Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka

Lara i Piotr oczekują narodzin drugiego dziecka. Pod koniec marca na Instagramie opublikowali krótkie nagranie i przekazali radosną wieść. Patrząc na jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek można było wywnioskować, że ciąża jest już na zaawansowanym etapie.

Obecnie to druga ciąża stała się na jej profilu tematem numer 1. Regularnie udostępnia na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje ciążowe krągłości, a internauci dopytują się o każdy szczegół, w tym płeć maleństwa. W związku z licznymi zapytaniami, w końcu po kilku tygodniach zdecydowała się ujawnić, czy będzie miała syna, czy córkę.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna — napisała.

Wpis opatrzyła zdjęciem, wykonanym na plaży. Pozuje na nim z Piotrem, który trzyma na barkach córeczkę. Od razu widać, że cała trójka jest niezwykle szczęśliwa. Na drugiej pozycji karuzeli zamieściła screenshot pokazujący, że otrzymywała mnóstwo pytań o płeć drugiego dziecka.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, do których i my się przyłączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Kreatywni Ukraińcy wpadli na niezwykły sposób wykorzystania zużytych wyrzutni. Stworzyli… prysznic polowy z systemu NLAW!

Beata Kozidrak, fot. screenshot YouTube

Internauci ostro podsumowali występ Beaty Kozidrak w Sopocie. „Czas na emeryturę”. Takiej fali krytyki nikt się nie spodziewał