w

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. „Mała ja”. Wygląd aktorki zaskakuje. Bardzo się zmieniła? [FOTO]

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda pozostaje w blasku fleszy. W życiu gwiazdy wiele ostatnio się dzieje, ale to nie przeszkadza jej aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się swoim zdjęciem z młodości. Bardzo się zmieniła od tego czasu?

Joanna Opozda jest znaną polską aktorką, którą większość kojarzy z takich produkcji, jak Pierwsza miłość, M jak miłość, Barwy szczęścia czy 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Do ostatniego tytułu wykonała nawet piosenkę tytułową. Aktorka ma jednak na swoim koncie nie tylko sukcesy na szklanym ekranie, ale także brała udział w licznym reklamach telewizyjnych. W życiu prywatnym wydawało się, że także sielsko jej się układa.

Prywatnie gwiazda spełnia się w roli mamy. Na chwilę obecną pozostaje mężatką, lecz jest w trakcie rozwodu. Para, jaką tworzyła jeszcze do niedawno z Antonim Królikowskim, była jedną z najpopularniejszych w show-biznesie. O ślubie jak z bajki rozpisywały się media. Niestety ich uczucie wypaliło się błyskawicznie. Para rozstała się, a aktorka złożyła pozew rozwodowy na początku zeszłego roku.

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie. Poza tym Antek udowadniałby, że nie tylko on jest winny rozpadowi małżeństwa. Batalia sądowa trwałaby wieki. A na to nikt nie ma siły — wyznała osoba z otoczenia pary dla Super Expressu.

Wydaje się, że gwiazda chce jak najszybciej odciąć się od bolesnej przeszłości i zacząć układać swoje życie na nowo. Tym bardziej że jej niebawem były mąż ma nową partnerkę.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Młoda mama jednak nie rozpacza po ukochanym od dawna. Skupia się obecnie na łączeniu macierzyństwa z pracą. Wychowuje synka Vincenta, który przyszedł na świat w lutym zeszłego roku. Nie jest to jednak łatwe zadanie.

To jest bardzo ciężkie. Ja naprawdę wspieram każdą mamę i przytulam, bo wiem, jak trudno jest połączyć pracę z wychowywaniem dziecka. Ja, gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych. Wiem, że nie każda kobieta, nie każda mama ma mamę, która może pomóc. Ja mam to szczęście. To nie jest łatwe. Jest do pogodzenia, ale wtedy musimy być na pełnych obrotach. Ja mam tak, że jestem teraz rannym ptaszkiem – mam wszystko ułożone, od rana do nocy, wszystko mam pozapisywane. Ja taka nie byłam. Kiedyś byłam bardziej spontaniczna, teraz jestem bardzo zorganizowana. Wszystko mam zaplanowane na parę tygodni do przodu i jakoś daję radę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka jednak umiejętnie i z pomocą bliskich radzi sobie w roli matki oraz kontynuowaniu kariery. Chętnie chwali się postępami w mediach społecznościowych. To tam ostatnio wrzuciła zdjęcie z młodości. Przedstawia ono gwiazdę jako małą dziewczynkę. Widać, że już wtedy mogła pochwalić się urodą.

Joanna Opozda - fot. screenshot Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda – fot. screenshot Instagram @asiaopozda

Bardzo się zmieniła od tamtego czasu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr - fot. Kurnikowski AKPA, Instagram @maciej_stuhr

Maciej Stuhr staje w obronie ojca i tłumaczy go z pijackiego rajdu. „Osiadł w domu i to jest trudne”

Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz chudnie w oczach! U boku Michała Szpaka wygląda jak kruszynka (FOTO)