w

Danuta Martyniuk otwarcie o wysokości emerytury. Będzie musiała zacisnąć pasa? „Standard życia może się zmienić”

Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk - fot. AKPA
Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk - fot. AKPA

Danuta Martyniuk po udanej metamorfozie nie tylko coraz częściej bryluje na salonach, ale i chętnie udziela wywiadów. Tym razem wspomniała o emeryturze. Czy mają się o co martwić z Zenkiem?

Zenon Martyniuk od lat odnosi sukcesy i równie długo pozostaje na szczycie listy najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd disco polo. Można przypuszczać, że nie znajdowałby się w tym miejscu, gdyby nie wsparcie żony, Danuty Martyniuk, która kibicuje mu od ponad 30 lat.

Ukochana artysty ostatnio regularnie gości na pierwszych stronach gazet. Wszystko przez spektakularną metamorfozę, którą przeszła w ostatnich miesiącach. Zrzuciła sporo nadprogramowych kilogramów oraz poddała się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, które odmłodziły ją o dobre 15 lat. Odmieniona nie tylko coraz częściej pojawia się na salonach, ale i chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Niedawno rozwodziła się na temat macierzyństwa, a teraz wspomniała o nieuchronnie zbliżającej się emeryturze. Mają się o co martwić z Zenkiem?

Emerytura Danuty Martyniuk

Danuta niedawno skończyła 56 lat, tymczasem mąż jest od niej młodszy o dwa lata. Choć mają jeszcze trochę czasu do emerytury, to już teraz temat staje im się coraz bliższy. W ostatniej rozmowie z Pudelkiem poruszyła ten wątek i otwarcie przyznała, że nie martwi się o wysokość świadczenia. Nie jest tajemnicą, że Martyniuk zgarnia spore sumy za koncerty, dzięki czemu może płacić godne składki do ZUS, a co za tym idzie, zapewnić im komfortowe życie w przyszłości.

Nie, nie boimy się. Odkładamy pieniążki, płacimy składki emerytalne, jesteśmy odpowiedzialni. Standard, na jakim żyjemy, może się dla mnie zmienić, nie jestem aż tak wymagająca, także nie martwię się o to, co będzie później. Mam nadzieję, że będzie dobrze — powiedziała tabloidowi.

Trzeba przyznać, że te słowa nie pozostawiają złudzeń co do tego, że małżeństwo Martyniuków jest dobrze zabezpieczone. Wiele gwiazd niejednokrotnie utyskiwało na ciężki los na emeryturze, a kolega Zenka po fachu, Sławomir Świerzyński, przyznał, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyliczył mu wręcz głodowe świadczenie, choć w latach swojej świetności zarabiał krocie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tomasz Oświeciński - fot. Instagram @tomasz_oswiecinski_official

Tomasz Oświeciński miał operację plastyczną! Pokazał posiniaczoną i pozszywaną twarz. „Coraz mniej widziałem” (FOTO)

Jerry Springer nie żyje - fot. screenshot YouTube @JerrySpringerTV

Jerry Springer nie żyje. Gospodarz jednego z najpopularniejszego talk-show na świecie odszedł w wieku 79 lat