w

Córka Putina ma dziecko z Igorem Zełenskim? Przedstawiono zaskakujące wyniki śledztwa

fot. Katerina i Putin z rodziną (YouTube / Kremlin.ru)

Niemiecki serwis informacyjny Der Spiegel i rosyjskie media iStories przedstawiły wyniki dochodzenia, z których wynika, że Katerina Tichonowa jest w poważnym związku z Igorem Zełenskim.

Tichonowa, która uznawana jest jako jedną z córek Putina, kilka lat temu rozwiodła się z biznesmenem Kirillem Shamalovem, który obecnie objęty jest sankcjami.

Dochodzenie, oparte na uzyskanych przez źródło gazety rejestrach lotów z moskiewskiego lotniska i e-mailach rosyjskiej prezydenckiej służby bezpieczeństwa wykazało, że Katerina i Igor Zełenski [brak powiązania z prezydentem Ukrainy – przyp. red.] maja córeczkę, która urodziła się w 2017 r.

Rosyjskie media iStories dotarły do zapisów opisujących szczegóły przeprowadzki rodziny do Niemiec. Tichonowa wraz z Zełenskim i ich córka mieli przylecieć do Monachium tym samym lotem czarterowym z Moskwy w 2019 r. Rodzinie towarzyszyli opiekunowie i ochroniarze. Gazeta twierdzi, że ochroniarz Putina dostał w październiku 2019 r. e-mail z tematem: „Przeprowadzka do Niemiec”.

iStories podaje, że Tichonowa i Zełenski w latach 2017-2019 odbyli ponad 50 lotów między Moskwą a Monachium. Gazeta informuje, że posiada kopie paszportów należących do rodziny.

Powiązania z Rosją

Igor Zełenski w kwietniu zrezygnował z pracy w Bawarskim Balecie Państwowym, powołując się na „sprawy rodzinne”. Na krótki wcześniej został wezwany do niemieckiego Ministerstwa Nauki i Sztuki, aby wyjaśnić swoje powiązania że związana z rządem rosyjską fundacją dziedzictwa kulturowego.

Dyrektor artystyczny baletu, Serge Dorny, przyznał później w rozmowie ze znanymi rosyjskimi komikami Vovanem i Lexusem, że Zełenski „nie podjął tej decyzji samodzielnie”.

Rozmawialiśmy i to ja doprowadziłem go do takiego wniosku” — powiedział.

iStories stwierdzili, że źródła w Balecie Państwowym potwierdziły, że Zełenski jest „najprawdopodobniej partnerem córki Putina”.

Córki Putina

Kreml oraz sam Putin przywiązują wielka wagę do prywatności rodziny rosyjskiego prezydenta. Oficjalnie wiadomo jedynie, że ma on dwie córki ze swoją byłą żoną Ludmiłą.

Niezależne rosyjskie media podały kiedyś, że wymienionymi córkami są specjalistka od technologii i tancerka akrobatyczna Katerina Tichonowa, oraz Maria Woroncowa, która kieruje finansowanymi przez państwo programami badawczymi w dziedzinie genetyki.

Obie kobiety zostały objęte sankcjami przez EU i Stany Zjednoczone w odpowiedzi na inwazję Rosji na Ukrainę.

Źródło: Der Spiegel ; iStories ; The Moscow Times

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Eurowizja 2022 - fot. screenshot YouTube

Polska oszukiwała na Eurowizji?! Organizatorzy przedstawili niezbite dowody. „Sytuacja bez precedensu”

Szalony pomysł Rosjan. Tworząc umocnienia, zamiast worków z piaskiem wykorzystali… materiał wybuchowy [ZDJĘCIA]