w

DramatDramat

Beata Tadla wylądowała w szpitalu! Fani: „To przez szczepionkę”

Fot. Beata Tadla / Instagram

Beata Tadla niespodziewanie trafiła do szpitala. Pomocy musieli udzielić jej ratownicy, którzy również zabrali ją karetką do szpitala.

Beata Tadla jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek radiowych oraz telewizyjnych w Polsce. Jej fani zapewne są zaniepokojeni tym, co wydarzyło się na początku tego tygodnia.

Wiadomo już, że 46-letnia dziennikarka nadal przebywa w szpitalu. W poniedziałek brała udział w nagraniach, które odbywały się poza Warszawą. Nagle poczuła się źle do tego stopnia, że na miejsce wezwano medyków.

Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal goniec.pl Beata Tadla wymagała pilnej hospitalizacji. Ponadto z doniesień portalu, że pogorszenie jej stanu zdrowia nastąpiło wskutek zapaści.

Niestety dziennikarka nadal przebywa w szpitalu. Wspomniany serwis ustalił, że przechodzi dodatkowe badania, ale obecnie czuje się już dobrze.

Część obserwujących profil dziennikarki osób uaktywniło się pod jej zdjęciem, na którym Beata przyjmowała szczepionkę. Sugerują, że pogorszenie się jej stanu zdrowia ma związek z przyjęciem przez nią preparatu przeciw COVID-19.

  • Pięknie szczepioneczka weszła co? Mam nadzieje że ku*wa zdechnie po preparacie inżynierii genetycznej. Na razie tylko połowiczny sukces i miała zapaść ale jeszcze żyje.
  • A tak Pani chwaliła się zaszczepieniem… Widać właśnie jaki efekt! Co teraz Pani powie na temat szczepionek? 😱😱😱😱
  • Fajne te szczepienia, prawda?? Bo ta zapaść to oczywiście nie ma związku. Taki zbieg okoliczności. Jak u piłkarzy padających na boisku…
  • A może podamy 4 dawkę przypominająca póki pacjent żyje?

Co o tym myślicie? My trzymamy kciuki, aby Beata szybko wróciła do pełni sił!

Źródło: goniec.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

5. edycja „Hotel Paradise”. Oto co już wiadomo o nowej serii!

Michał Piróg o swojej ex dziewczynie: „miałem kaca moralnego, bo mi nigdy nie stanął”