w

Michał Piróg o swojej ex dziewczynie: „miałem kaca moralnego, bo mi nigdy nie stanął”

Fot. Michał Piróg / Instagram

Od lat wiadomo, że Michał Piróg jest gejem. Długo jednak ukrywał się ze swoją orientacją seksualną, a nawet przez jakiś czas miał dziewczynę.

Michał Piróg od dawna nie ukrywa, że jest homoseksualny. Ponad 14 lat temu po raz pierwszy przyznał to publicznie. W przeszłości jednak spotykał się również z dziewczyną. Dlaczego? Wyjawił to w udzielonym niedawno wywiadzie.

Tancerz jako nastolatek nie chciał pogodzić się z tym, że jest homoseksualny, tym bardziej że nie znał nikogo innego o takiej orientacji. Bojąc się o to, że zostanie samotny, postanowił spróbować związku z dziewczyną.

Ten pomysł w ostatecznym rachunku okazał się nietrafiony, a Michał miał później wyrzuty sumienia wobec swojej partnerki. Przyznał, że „bardzo nie chciał być gejem” i dlatego próbował jednak stworzyć heteroseksualny związek.

Oto co wyznał w rozmowie z Żurnalistą:

– Bardzo chciałem nie być gejem. Nie miałem tak, że chciałem to wyrzucić, bo uważałem, że to bardzo złe, tylko byłem przerażony, że nie widziałem w przestrzeni innych osób, które są homoseksualne. I bałem się, że takich ludzi jest na świecie może dziesięciu, a co jak żadnego nie spotkasz? A jeśli spotkasz i ten jeden z dziesięciu nie będzie w twoim typie? Więc może lepiej, jakby się okazało, że dziewczyny też są okej.

Następnie opowiedział nieco o swojej relacji z dziewczynami: – Lubiłem rozmowy z nimi, na poziomie mentalnym nie mam problemu z kobietami, problem jest z seksem. 

 I miałem dziewczynę, wiedząc, że raczej jestem homoseksualny. Fascynowała mnie, była przepiękna, bardzo zgrabna, inteligentna. Ja chciałem tej intymności i dlatego miałem kaca moralnego, bo mi nigdy nie stanął. I wiedziałem, że to jest strasznie przykre dla niej.

– wyznał szczerze Michał.

Kilka dni temu tancerz wypowiedział się również w sprawie absurdalnego oświadczenia kurii bielsko-żywieckiej na temat ofiary księdza pedofila. Jego słowa mocno wstrząsnęły wieloma osobami. Przeczytacie o tym tutaj.

Źródło: Super Express / Żurnalista

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Beata Tadla wylądowała w szpitalu! Fani: „To przez szczepionkę”

Mery Spolsky pozuje w skąpym bikini. Fani są zachwyceni: „Jesteś nieidealnie idealna”