w

Michał Piróg ostro krytykuje kurię: „zwyrodniałe bandyckie kanalie.” Kinga Rusin w pełni popiera

Fot. YouTube / Screenshot

Michał Piróg zamieścił emocjonalny wpis dotyczący kontrowersyjnego oświadczenia opublikowanego przez kurię bielsko-żywiecką. Zgadzacie się z nim?

W pewnym wieku człowiekowi wydaje się, że widział już wszystko i dawno temu zrozumiał, gdzie leżą granice absurdu. Niestety, gdy na światło dzienne ktoś ośmiela się opublikować takie oświadczenie, jak zrobiła to kuria bielsko-żywiecka to człowiek znów łapie się za głowę.

Przypomnijmy, że Janusz Szymik, który jest ofiarą księdza pedofila, wystosował pozew przeciwko swojemu oprawcy. Warto jeszcze dodać, że niejaki Jan W. w przeszłości już przyznał się do winy i przepraszał za swoje zachowanie.

Tym razem jednak pełnomocniczka biskupa zażądała oceny orientacji seksualnej pokrzywdzonego. Zapytacie po co? Tu właśnie padły słowa, które idealnie oddają upadek i demoralizację instytucji nazywającej się kościołem katolickim. W oświadczeniu zasugerowano, że 12-letni chłopczyk mógł „czerpać przyjemność” z obcowania z księdzem…

Nic więc dziwnego, że Michał Piróg nie wytrzymał i opublikował obszerny post dotyczący tej sprawy. Napisał:

– Aha wnioskuje ze stanowiska kurii, że ksiądz może wykorzystywać chłopców którzy są homoseksualni i logicznie rzecz biorąc heteroseksualne dziewczynki bo w przyszłości pewnie z takiego modelu seksu będą czerpały przyjemność. Siostry tez mogą analogicznie? Inni ludzie innych profesji tez maja takie prawo czy tylko jest to przywilej księży ? … otóż nie zwyrodniałe bandyckie kanalie… Zapewne już nigdy wielu przyjemności nie będą zaznawać w swoim życiu. (…) Te obecną strukturę watykański monopol kościoła, mafie finansową, zbrodniarzy, zwyrodnialców należy odesłać w pizdu do więzień. Zbudować na ruinach zbrodni na nowo coś nowego, nie uwikłanego i na pewno nie tak zamożnego, bo kasa ogłupia i rozpędza rządze. Żal mi jedynie tych którzy z wielkiej wiary do tej struktury trafili m,księży, zakonnic no i przykro mi ze względu na wierzących, że te kanalie śmią się nazywać reprezentantami ich wiary.

Kinga Rusin na profilu Michała w pełni poparła jego słowa. W sumie nie chce się wierzyć, że ktoś o zdrowych zmysłach może nie zgodzić się w tej sprawie ze współprowadzącym Top Model.

Totalna zgoda! Podpisuję się pod każdym zdaniem!

– odpowiedziała Kinga

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że sprawiedliwość w tym przypadku zwycięży, a wszyscy pedofile – bez względu na to, czy noszą sutannę, czy dresy – trafią do więzień na wiele długich lat.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

  1. Bezkarność KK jest niewyobrażalna ale do czasu.Mój ludu, wyjdźcie z niej, żebyście nie mieli udziału w jej grzechach i żeby nie spadły na was plagi, które ją spotkają. 5 Bo jej grzechy narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jej niesprawiedliwe czyny. 6 Potraktujcie ją tak, jak ona traktowała innych, odpłaćcie jej podwójnie za to, co robiła. (…)W jakim stopniu otaczała siebie chwałą i żyła w bezwstydnym przepychu, w takim stopniu zadajcie jej męczarnie i sprowadźcie na nią żałobę. Bo myśli sobie: ‚Siedzę jako królowa, nie jestem wdową i nigdy nie zaznam żałoby’. 8 Dlatego też w jeden dzień przyjdą na nią plagi — śmierć, żałoba i klęska głodu — i zostanie doszczętnie spalona, bo silny jest Bóg Jehowa, który ją osądził.

Napisane przez szymon

Marianna Schreiber przeszła odmianę! „Miałam kompleks wysokiego czoła”

Już nawet Magdalena Ogórek ma dość Jakimowicza. To koniec współpracy?