w

DramatDramat HahaHaha

Już nawet Magdalena Ogórek ma dość Jakimowicza. To koniec współpracy?

Fot. YouTube / Screenshot

Jarosław Jakimowicz jest człowiekiem o wyjątkowo kontrowersyjnych poglądach, z którym niełatwo się dyskutuje. Magdalena Ogórek najwidoczniej już również ma go po dziurki w nosie.

Wiele wody w rzece upłynęło, za nim Jakimowicz wrócił na świecznik. Po wielu latach posuchy został zaszufladkowany i na próżno było go wypatrywać w świecie celebrytów. Rola w „Młodych wilkach” poszła w niepamięć, a wraz z nią Jarek.

Kontrowersyjne wypowiedzi sprawiły jednak, że udało mu się zwrócić na siebie uwagę. Jako pupil partii rządzącej dostał ciepłą posadkę w TVP Info u boku Magdaleny Ogórek. Wraz z niedoszłą Panią Prezydent prowadzi program „W kontrze”.

Duet przez długi czas dogadywał się nieźle i nawet po programie było widać „chemię” między prowadzącymi. Magda zdecydowała się między innymi stanąć w obronie Jarka, gdy ten został w przeszłości oskarżony o gwałt. Najwidoczniej jednak ich kontakty się popsuły.

Super Express informuje, że prezenterka ma już dość swojego programowego partnera. Magdalena wypowiedziała się dla ww. portalu następująco:

– Prawdą jest, że od końca grudnia nie pojawiam się w programie „W kontrze”. Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej.

Dyrektor TAI, Jarosław Olechowski zdradził w „SE”, że trwają poszukiwania nowych prowadzących do programu. Natomiast Magda nie żegna się z TVP. Najprawdopodobniej znajdzie się dla niej inna posada, choć jeszcze ostatecznie nie postanowiono, że to ona odejdzie z „Kontry”.

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Michał Piróg ostro krytykuje kurię: „zwyrodniałe bandyckie kanalie.” Kinga Rusin w pełni popiera

Eurowizja 2022, Fot. FABIO FISTAROL / eurovision.tv

Eurowizja 2022: Znamy nazwiska dziesięciu artystów walczących o wyjazd do Turynu