w ,

Marianna Schreiber przeszła odmianę! „Miałam kompleks wysokiego czoła”

fot. Instagram / marysiaschreiber

Marianna Schreiber z hukiem weszła w 2022 rok. Uczestniczka „Top Model” dokonała sporej zmiany w swoim wizerunku, wszak kompletnie zmieniła swoją fryzurę. Jak sama wytłumaczyła, „Miałam kompleks wysokiego czoła”. Jak się wam podoba w nowej odsłonie?

To we wrześniu ubiegłego roku Marianna Schreiber dała o sobie usłyszeć w polskim show-biznesie. 29-latka nieustannie robi wiele szumu wokół własnej osoby, dzięki czemu zainteresowanie w sieci wcale nie znika. Mowa tu chociażby o niespokojnym związku z Łukaszem Schreiberem, który jest ministrem w rządzie PiS. Celebrytka często porusza też tematy polityczne. Ostatnio ostro wypowiadała się o Łukaszu Czarnku, a także uczestniczyła w protestach dotyczących „Lex TVN” mimo dezaprobaty męża.

Aspirująca modelka podjęła decyzję o wydaniu książki, której premiera ma się odbyć w lutym bieżącego roku. Dzieło ma zostać zadedykowane własnemu mężowi, a także każdej osobie, która w siebie nie wierzy.

Schreiber przeszla odmianę

Tym razem o Schreiber słyszymy w kontekście zmiany włosów. Żona ministra pod opieką „Way of Blonde” postawiła na grzywkę. Co ciekawe – zamysł być może i pojawiał się wcześniej, ale aktywistka do fryzjerki trafiła przypadkiem, wszak do salonu zadzwoniła dopiero w czwartek rano. W południe jednak nowa stylizacja na głowie Marianny była już faktem.

Bardzo chciałam mieć grzywkę, ale bałam się wcześniej podjąć to „ryzyko”. Niewątpliwie miałam kompleks wysokiego czoła, nie układały mi się również włosy. W końcu trafiłam (choć przypadkiem-bo dziś rano zadzwoniłam do salonu blisko mojego miejsca zamieszkania, pytając czy jest szansa na wykonanie mi grzywki) na dziewczynę, która pomogła moim włosom i podniosła moją pewność siebie. Dziękuję @wayofblonde. Jak Wam się podoba ta zmiana?

– w takich słowach ujęła motywy zmiany swojej stylizacji Schreiber.

„Piękna fryzurka” ; „Super grzywka” ; „Świetna zmiana, bardzo korzystna!” ; „
Zmiana absolutnie na plus. W poprzedniej fryzurze wyglądałaś super (nie widziałem żadnych podstaw do tego ” kompleksu”, ale w tej jesteś po prostu prześliczna.” ; „Uuu jak pięknie” – pisali internauci w komentarzach.

Jak oceniacie nową fryzurę Marysi Schreiber? Lepiej jej w grzywce, czy może jednak „po staremu”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

fot. Instagram / marysiaschreiber
fot. Instagram / marysiaschreiber
fot. Instagram / marysiaschreiber
fot. Instagram / marysiaschreiber

Źródło: Instagram / marysiaschreiber

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Blanka Lipińska odpowiada na ofertę seksu za pieniądze. „Drogi Marcinie, przypominaj się i pamiętaj o inflacji”

Michał Piróg ostro krytykuje kurię: „zwyrodniałe bandyckie kanalie.” Kinga Rusin w pełni popiera