w ,

Blanka Lipińska odpowiada na ofertę seksu za pieniądze. „Drogi Marcinie, przypominaj się i pamiętaj o inflacji”

fot. Instagram screenshot / blanka_lipinska

Blanka Lipińska postanowiła podzielić się z fanami nietypową wiadomością. Od jednego z „wielbicieli” dostała propozycję spotkania za pieniądze. Dla „przedsiębiorcy” złożyło się niefortunnie, bo Blanka przebywa obecnie na wakacjach i musiała odmówić. Rozbawiła was wiadomość?

Blanka Lipińska od kilku dni wypoczywa w meksykańskim kurorcie Tulum. 36-latka wygrzewa się na plaży, kąpie się w morzu Karaibskim i paraduje topless. Mimo to, nie rozstaje się z telefonem i czyta wiadomości od fanów. Jedna z nich tak rozbawiła celebrytkę, że postanowiła się nią podzielić na Instagramie.

Autorka książek erotycznych dostała propozycję „miłego spędzenia czasu” w zamian za pieniądze. Wielbiciel w wypowiedzi był bezpośredni i nie krył swoich zamiarów. Jak sam pisze „nie lubi owijać w bawełnę„.

– „Cześć, nie lubię tracić czasu na zbędne wstępy i owijanie w bawełnę, więc napiszę wprost: jestem bogatym przedsiębiorcą działającym w branży transportowej. Szukam atrakcyjnej, młodej i dyskretnej przyjaciółki do miłego spędzania czasu raz- dwa razy w miesiącu. Na stałe mieszkam w Szwecji, ale co dwa tygodnie przylatuję regularnie służbowo do Polski, do Warszawy. Mam tu własne mieszkanie. Gdybyś była zainteresowana moją propozycją, mogę zaoferować ci 5000 za 2-3 godzinne spotkanie. Możliwy stały układ. W razie czego, daj znać” – napisał rzekomy biznesmen.

Marcin, bo tak nazywał się składający szczodrą propozycję mężczyzna, doczekał się odpowiedzi od celebrytki, ale raczej nie będzie nią zadowolony.

– „Drogi Marcinie, zważywszy na piękne okoliczności przyrody, w których przebywam, pozwolę sobie wyjątkowo odmówić. Ale kto wie… przypominaj się i pamiętaj o inflacji. #coludziemająwgłowach” – odpisała Blanka.

Jedna z fanek doniosła Lipińskiej, że „przedsiębiorca” kierował już podobną propozycję do Justyny Gradek, która najwyraźniej jest „warta” aż dwa razy więcej.

– „Dlaczego tobie tylko 5? A to zgred. Jak chce panienki, to niech do burdelu idzie, a nie wypisuje do takiej kobiety jak ty” – stwierdziła internautka.

– „Bezczelny” – z humorem odpowiedziała na doniesienie.

Rozbawiła was propozycja?

Blanka Lipińska odnosi się do propozycji SEKSU ZA PIENIĄDZE. "Przypominaj się i pamiętaj o INFLACJI"
fot. Instagram screenshot
Blanka Lipińska odnosi się do propozycji SEKSU ZA PIENIĄDZE. "Przypominaj się i pamiętaj o INFLACJI"
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródła: Instagram – blanka_lipinska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magda Gessler znowu podnosi cenę pączków. Kosmicznie drogie!

Marianna Schreiber przeszła odmianę! „Miałam kompleks wysokiego czoła”