w ,

DramatDramat HahaHaha

Magda Gessler znowu podnosi cenę pączków. Kosmicznie drogie!

fot. Facebook screenshot

Znowu rosną ceny w lokalu Magdy Gessler. Cena, jaką przyjdzie w tym roku zapłacić za pączki może przyprawić o zawrót głowy i spowodować spore wydatki u osób chcących zaopatrzyć się na tłusty czwartek. Myślicie, że jakość wyrobów jest warta ceny?

Magda Gessler jest ikoną polskiej popkultury i ma ugruntowaną pozycję na rynku. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” prócz prowadzenia programu, szuka też innych sposobów na zarobek. Restauratorka pisze książki, sprzedaje kursy kulinarne w zawrotnej cenie oraz prowadzi lokale znane z obłędnych cen.

Magda Gessler sprzedaje swoje sekretne przepisy w formie kursu! Cena? Zwala z nóg!

Mieszcząca się na rynku warszawskiego Starego Miasta restauracja „U Fukiera” jest jednym z najpopularniejszych lokali Magdy Gessler. Na swojej facebookowej stronie, restauracja zamieściła właśnie menu na zbliżający się tłusty czwartek.

W święto łasuchów u Gessler będzie można rozkoszować się między innymi kojarzącymi się z tym dniem pączkami i faworkami. Chętnym przyjdzie jednak słono zapłacić.

Rok temu na pączka „U Fukiera” trzeba było było wydać od 8 do 11 złotych. Teraz ceny wyrobów wzrosły aż o kilkadziesiąt procent! Najwidoczniej Magda też odczuwa efekty wysokiej inflacji. Pączek z wiśnią, różą lub maliną kosztuje aż 13 złotych.

Na temat zawrotnych cen gesslerowskich wypieków wypowiedziała się jakiś czas temu Lara Gessler – córka Magdy. Wydawała się pewna, że warto zapłacić za najlepszą jakość.

– „Zakładając, że ktoś mówi, że kosmiczną ceną jest 12 zł za ciastko, które jest zrobione na miejscu z najlepszych składników, a potem pójdzie do jakiejkolwiek sieciowej kawiarni i też zapłaci 12 zł za ciastko, które jest mrożone, a było robione dwa miesiące wcześniej, to ja uważam, że to nie jest duża cena. Na zamówienia nie narzekamy. Wydaje mi się, że żyjemy w czasach, kiedy stawiamy na jakość, więc moim zdaniem dużo lepiej jest wziąć jedno ciastko, które będzie takie, jak powinno” – stwierdziła w rozmowie z Plejadą.

Grzybowa za 60 zł? Takie rzeczy na świątecznym jarmarku od Magdy Gessler

Wydalibyście 13 złotych na pączka?

Może być zdjęciem przedstawiającym deser
fot. Facebook Restauracja U Fukiera Magda Gessler
Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie
fot. Facebook Restauracja U Fukiera Magda Gessler
Może być zdjęciem przedstawiającym deser
fot. Facebook Restauracja U Fukiera Magda Gessler

Źródła: Facebook – Restauracja U Fukiera Magda Gessler ; Plejada

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maryla Rodowicz szykuje „widowisko, o którym będzie mówił cały świat.”

Blanka Lipińska odpowiada na ofertę seksu za pieniądze. „Drogi Marcinie, przypominaj się i pamiętaj o inflacji”