w ,

DramatDramat

Magda Gessler sprzedaje swoje sekretne przepisy w formie kursu! Cena? Zwala z nóg!

fot. Instagram & YouTube screenshot

Słynna restauratorka pochwaliła się właśnie swoim najnowszym projektem. Magda Gessler przygotowała dla swoich fanów kurs gotowania! Kontrowersje budzi jednak jego cena – to aż 1700 złotych, a sprzedaż wystartowała w „okazyjnej cenie” sześciuset złotych.

 Gwiazda pochwaliła się na Instagramie sfinalizowaniem trwającego od miesięcy projektu, którym okazał się kurs gotowania w formie nagrań z przepisami. Magda Gessler wypuściła już wcześniej na rynek własną biografię, lody, a nawet serię swojskich przetworów mięsnych.

Na cenę 1700 złotych wycenione jest poznanie najgłębiej skrywanych tajników kuchni polskiej. Za te pieniądze, kupujący otrzymają serię nagrań z unikalnymi przepisami Magdy.

Restauratorka poinformowała również, że w całym kursie nie pojawi się ani jedno lokowanie produktu lub sponsor, a całość ma być autentyczna i ma mieć na celu ocalenie najlepszych polskich smaków.

Gessler ogłosiła przedsprzedaż kursu w poście na Instagramie:

„Kochani ♥️, dziś jest dla mnie bardzo wyjątkowy dzień! Wreszcie mogę pokazać Wam nad czym pracowałam przez ostatnie miesiące! Właśnie wystartowała przedsprzedaż mojego kursu gotowania! Będzie trwała tylko 5 dni! Sekrety Kulinarne to jeden z najważniejszych moich projektów ♥️ włożyłam w niego całe serce i pasję do gotowania! To moja encyklopedia smaku, którą pisało życie – ludzie, których poznałam na swej drodze, podróże, miłości, restauracje.
@sekretykulinarne to moja życiowa misja, aby ocalić od zapomnienia prawdziwe i niepowtarzalne smaki. W kursie gotuję i pokazuję krok po kroku potrawy, których smak zapamiętałam z rodzinnego domu, ale także z najbardziej wykwintnych kuchni świata. Zdradzam moje sekretne przepisy na potrawy mojej rodziny i te, które serwują moje restauracje! 🍷🍽
Nigdy dotąd nie organizowałam kursów kulinarnych,
w tym przypadku poczułam jednak prawdziwą misje, aby ocalić od zapomnienia najlepsze smaki!” – zareklamowała swój kurs Magda.

Co zawiera kurs?

Na stronie sekretów kulinarnych dowiadujemy się, że kurs będzie miał formę 20 godzin nagrań, w których potrawy mają być pokazywane krok po korku. W ciągu tych dwudziestu godzin, odbiorcy mają poznać 45 najlepszych przepisów Gessler z jej rodzinnego domu. Wykonując proste kalkulacje, możemy przeliczyć, że za godzinę nagrań Gessler żąda aż 85 złotych.


„Okazyjna cena”

W dziale strony z najczęściej zadawanymi pytaniami, możemy zaobserwować próbę wciśnięcia kursu fanom po „okazyjnej cenie”, która ma zwiększyć liczbę sprzedaży i nakłonić pasjonatów kuchni do szybkiej decyzji.

– „Przedsprzedaż oznacza, że od 11 do 17 grudnia można kupić kurs w promocyjnej cenie. To najlepszy okres do zakupu kursu, kosztuje teraz 593 zł zamiast 1700 zł. Po tym czasie przedsprzedaż się zamyka i kurs wróci, ale już w znacznie wyższej cenie” – czytamy.

– „[Cena] jest niższa, ponieważ chcemy, by osoby najbardziej nim zainteresowane miały szansę zakupić go w atrakcyjnej, dużo niższej cenie. To ukłon w stronę osób, które od lat śledzą działalność Magdy, oglądają jej programy. W regularnej sprzedaży i O WIELE WYŻSZEJ CENIE kurs będzie dostępny od 18 grudnia” – dowiadujemy się w następnym punkcie.

Co sądzicie o cenie kursu Gessler? Czy przepisy mogą być warte tak wygórowanej ceny?

fot. sekretykulinarne.pl / screenshot

Źródło: Instagram – magdagessler_official ; sekretykulinarne.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

James Bond z inną tożsamością płciową!? Zobacz, jakie plany na przyszłość mają producenci

Zaskakujące tłumaczenie Edyty Górniak. Nigdy nie chciałam śpiewać tych „Maków…”.