w

SuperSuper

Mery Spolsky pozuje w skąpym bikini. Fani są zachwyceni: „Jesteś nieidealnie idealna”

fot. Instagram screenshot

Mery Spolsky na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z rajskich wakacji. Fani są zachwyceni jej fotkami w stroju kąpielowym. Robią na was wrażenie?

Maria Ewa Żak lepiej znana pod artystycznym pseudonimem Mery Spolsky, jest znana ze swojej samoakceptacji. 28-latka postawiła sobie za zadanie, aby w mediach społecznościowych promować ciałopozytywność i nakłaniać Polki do walki z kompleksami.

Mery wyznała, że w przeszłości sama była ofiarą body shamingu i niejednokrotnie raniły ją złośliwe komentarze. Teraz piosenkarka postanowiła walczyć z tym zjawiskiem i promować akceptację własnego ciała. Spolsky nie przerabia swoich zdjęć, i nie zawsze stara się wypaść idealnie.

Mery Spolsky pozuje w skąpym bikini

Artystka przebywa obecnie na tropikalnych wakacjach, gdzie wypoczywa na rajskich plażach. Na Malediwach temperatura sięga obecnie nawet 30 stopni, więc czas upływa jej na opalaniu, kąpaniu się w turkusowej wodzie oraz delektowaniu się drinkami. Wygląda na to, że Mery jest zachwycona wczasami:

– „Jestem Marysia i jestem w raju dzisiaj. AAAAAA!!!!” – napisała rozradowana piosenkarka.

W poniedziałek Mery postanowiła podzielić się z fanami serią zdjęć z plaży. Na fotkach Maria pręży się w kusym kostiumie kąpielowym. Fani zareagowali niezwykle entuzjastycznie i wokalistka została zalana komplementami.

– „Przepiękna.”

– „Jesteś tak nieidealnie idealna.”

– „Bosko wyglądasz.

– „Dziękuję, że jesteś jaka jesteś!” – czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o zdjęciach?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródło: Instagram – meryspolsky

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Michał Piróg o swojej ex dziewczynie: „miałem kaca moralnego, bo mi nigdy nie stanął”

Krzysztof Jackowski jest przerażony swoją wizją! Ostrzega przed nadciągającą KATASTROFĄ! Nie zostało dużo czasu…