w

„Vogue Polska” przekazał smutne wieści. Nie żyje Izabela Cieplińska, szefowa działu beauty

Nie żyje Izabela Czaplińska - fot. Instagram @vogue.polska
Nie żyje Izabela Czaplińska - fot. Instagram @vogue.polska

Media obiegła niezwykle przykra wiadomość. Nie żyje Izabela Cieplińska, szefowa działu beauty magazynu Vogue Polska. Współpracownicy pożegnali ją w pięknych słowach.

Izabela Cieplińska nie żyje. Dziennikarka realizowała się w swoim zawodzie od lat. W przeszłości pracowała dla magazynów: Joy w dziale Happy Life, Elle oraz Cosmopolitan. W 2021 roku dołączyła do redakcji Vogue Polska, gdzie pełniła funkcję szefowej działu beauty. To była nie tylko jej praca, ale i pasja. Prowadziła profil na Instagramie, na którym często pokazywała nowinki kosmetyczne.

Nie żyje Izabela Cieplińska

We wtorek 12 września na oficjalnym profilu Vogue Polska pojawił się post, w którym poinformowano, że Cieplińska zmarła w poniedziałek. Z przekazanych przez jej współpracowników informacji dowiadujemy się, że była niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą.

Najpierw wchodził jej uśmiech, potem pojawiała się Iza. Będzie nam tego uśmiechu bardzo brakować. Podobnie jak jej serdeczności, poczucia humoru, otwartości na drugiego człowieka. Wciąż nie możemy uwierzyć w to, że wczoraj odeszła od nas Izabela Cieplińska, szefowa działu urody „Vogue Polska”.

Redakcja okazała wsparcie pogrążonej w żałobie rodzinie i bliskim Izabeli:

Nasza redakcyjna koleżanka, doświadczona i dociekliwa dziennikarka, w pracy – prawdziwa pasjonatka, obdarzona ogromną wiedzą, a w życiu prywatnym – ciepła, oddana bliskim osoba. W tych ciężkich chwilach jesteśmy myślami z Rodziną i Przyjaciółmi Izy.

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy z wyrazami wsparcia:

  • Wyrazy współczucia dla Całej Redakcji.
  • O nie, strasznie przykra wiadomość. Ja także pamiętam ten jej uśmiech i ciepło, nawet po wielu latach. Ogromna strata.
  • O matko…. jaka tragedia.. Iza była cudowną osobą, ciepłą, z wielkim poczuciem humoru.. wielka strata i kondolencje dla rodziny, przyjaciół i redakcji…
  • Wyrazy współczucia dla bliskich.
  • Wielkie wyrazy współczucia.
  • Bardzo, bardzo przykro, ogromny smutek.

Na tę chwilę nieznane są przyczyny śmierci.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Rozenek nie może spać spokojnie przez inflację. Rosnące ceny pustoszą jej portfel! „Nie jestem osobą, która nie szanuje pieniędzy”

Maja Ostaszewska - fot. Instagram @ostaszewskamaja_official

Maja Ostaszewska z dala od blasku fleszy walczyła z problemami zdrowotnymi. Zdradziła, że niedawno przeszła poważną operację