w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Poważne zmiany w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W jury zasiądzie nowa gwiazda! Kto pożegna się z posadą?

Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Krzysztof Cugowski, fot. AKPA
Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Krzysztof Cugowski, fot. AKPA

Produkcja planuje wprowadzić spore zmiany w nadchodzącej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jeden z jurorów pożegna się z pracą! Wiadomo, kto go zastąpi. To spore zaskoczenie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Po raz pierwszy na antenie Polsatu zagościł w 2014 roku i od tamtego momentu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów.

W każdym odcinku, prócz finałowego, ośmioro uczestników, będących przedstawicielami świata show-biznesu, odwzorowuje występy znanych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jurorzy mają za zadanie ocenić ich występy i przyznać punkty, które niejako decydują o tym, kto będzie zwycięzcą w danym tygodniu. Wszystko jednak mogą odmienić noty przyznawane przez uczestników. Pierwsze miejsce zajmuje gwiazda, która zdobyła największą ilość punktów. W ramach nagrody otrzymuje czek o wartości 10 tys. zł, który przekazuje na wybrany cel charytatywny.

Zmiany w jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W każdym odcinku nie brakuje emocji, które serwują artyści wcielający się w popularnych muzyków. Często swoimi popisami wywołują wzruszenie nie tylko wśród widzów, ale i jurorów. W ostatniej edycji tę szczególną funkcję pełnili Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska i Krzysztof Cugowski. W kolejnej odsłonie mają zajść spore zmiany, o czym poinformował jeden z tabloidów.

Portal Pudelek ustalił, że w nadchodzącej 17. edycji z posadą jurora ma pożegnać się Krzysztof Cugowski, który dołączył do ekipy programu stosunkowo niedawno. Jego miejsce ma zająć Robert Janowski, który zwyciężył w 15. sezonie. Prezenter pojawiał się w formacie gościnnie, a w jednym z odcinków zastąpił lidera Ich Troje i najwidoczniej świetnie sprawdził się w tej funkcji.

To nie pierwsza taka sytuacja, gdy zwycięzca show dostaje „awans” na wyższe stanowisko. W przeszłości w taki sam sposób potoczyły się losy Skrzyneckiej, która w pierwszej edycji nie miała sobie równych.

Myślicie, że Janowski to odpowiedni kandydat na to stanowisko?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krzysztof Jackowski, fot. screenshot YouTube

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. „Pandemia dopiero nas czeka”. Aż włos się jeży na głowie

Jacek Kurski, Eurowizja 2022, fot. AKPA

Eurowizja 2022. Państwa wplątane w aferę z wynikami głosowania chcą zbojkotować konkurs! Polska zajęła stanowisko w tej sprawie