w

Gąsowski wraca do „TTBZ”?! Pracownik stacji się wygadał. Wspomniał o Miszczaku. „Wie, że podjęte przez niego decyzje nie wywołały zachwytu u widzów”

Piotr Gąsowski - fot. YouTube screenshot @COMEDYCENTRALPOLSKA
Piotr Gąsowski - fot. YouTube screenshot @COMEDYCENTRALPOLSKA

Coraz więcej mówiło się o powrocie Piotra Gąsowskiego do popularnego show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jeden z pracowników programu zdradził, czy plotki są prawdziwe. Co miał do powiedzenia?

Piotr Gąsowski to znany polski aktor i prezenter telewizyjny. Wielu widzów polubiło oglądać go m.in. w muzycznym formacie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wzorowanym na amerykańskim Your Face Sounds Fimiliar. Jednak na początku tego roku doszło do wielu zmian w stacji. Z posadą jurorki w programie pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, co wywołało oburzenie wśród fanów.

Niedługo po tej sytuacji Piotr Gąsowski również zdecydował się zakończyć swoją przygodę z show. Nieoczekiwanie ogłosił, że rezygnuje z posady prowadzącego.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci”! – pisał wówczas.

Piotr Gąsowski powróci do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Od pewnego czasu krążyły plotki o powrocie popularnego prezentera do programu. Teraz wszystko stało się jasne. Serwis Pudelek dotarł do osoby z produkcji, która rozgadała się na temat potencjalnego powrotu Gąsowskiego do programu. Potwierdziła tę informację i przyznała, że dla wszystkich był to szok.

Powrót Gąsa dla wszystkich jest wielkim zaskoczeniem, zwłaszcza że przecież on nie ukrywał rozgoryczenia wcześniejszą decyzją szefostwa – mówił informator.

Podobno to samemu Edwardowi Miszczakowi zależało, żeby prezenter wrócił do muzycznego formatu.

Na korytarzach na Ostrobramskiej mówi się, że to sam Edward Miszczak uznał jednak, że jubileuszowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie byłaby kompletna bez charyzmatycznego aktora. Zwłaszcza, że dyrektor wie, że podjęte przez niego decyzje personalne, delikatnie mówiąc, nie wywołały zachwytu u widzów. I chociaż nadal za nimi stoi i nie żałuje swoich wyborów, to chce pokazać publiczności, że widzi i słucha jej opinii – zdradził informator Pudelka.

Na ten moment nie wiadomo, w jakiej roli widzowie będą mogli zobaczyć Piotra Gąsowskiego w programie. Być może poprowadzi show, ale niewykluczone, że zasiądzie w jury. Póki co pewne jest, że nie będzie uczestnikiem.

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli Gąsowski wróci do programu. Na pewno nie będzie uczestnikiem, bo tym razem w Twarzy zobaczymy popisy osób, której już wzięły udział w programie. Póki co wiadomo tylko tyle, że jego rola ma być „ważna i istotna”. Sam Gąs jest zachwycony powrotem i liczy, że to nie będzie jednorazowa przygoda – powiedziała osoba z produkcji.

Brakowało Wam go w programie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Jaką choinkę wybrać na święta?

Sztuczna czy prawdziwa choinka na Boże Narodzenie 2023? Poradnik pomocny w wyborze idealnego drzewka

Małgorzata Rozenek, Pauli - fot. Instagram @m_rozenek, @pauli331

Małgorzata Rozenek zatrudniła SOBOWTÓRKĘ?! Internauci przecierali oczy na jej widok. Menadżerka tłumaczy, jak jest naprawdę