w

DramatDramat HahaHaha

Marzena Rogalska zareagowała na opublikowany przez Snoop Dogga filmik z wpadki w TVP. „Ani trochę nie jest to dla mnie zabawne”

Marzena Rogalska, Snoop Dogg - fot. AKPA/Podlewski, Instagram @snoopdogg
Marzena Rogalska, Snoop Dogg - fot. AKPA/Podlewski, Instagram @snoopdogg

Kilka dni temu Snoop Dogg opublikował na Instagramie nagranie z 2016 roku, na którym Marzena Rogalska przebiła sobie dłoń gwoździem. Publikacja nieźle rozzłościła dziennikarkę, która dała ujście emocjom w mediach społecznościowych. Co napisała?

W 2016 roku, w jednym z odcinków Pytania na śniadanie doszło do zaskakującej wpadki. W studio śniadaniówki pojawił się iluzjonista, która postanowił zaprezentować przed kamerami sztuczkę z gwoździem. O ile jemu bez trudu udało się wykonać zadanie, o tyle Marzena Rogalska mogła mówić o wyjątkowym pechu, ponieważ po uderzeniu w papierową torbę, przedmiot boleśnie wbił się jej w dłoń.

Sześć lat temu głośno komentowano całe zajście. Mimo że prowadząca i Tomasz Kammel zapewniali, że wszystko działo się naprawdę, widzowie podejrzewali, że był to specjalny zabieg, którego celem było podniesienie oglądalności. Z czasem wszystko ucichło, jednak nie na długo.

Marzena Rogalska reaguje na publikację Snoop Dogga

Kilka dni temu wideo udostępnił na swoim profilu Snoop Dogg, które opatrzył podpisem głupek tygodnia. W opisie natomiast napisał:

Magik spiep**ył sztuczkę w telewizji na żywo.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy rozbawionych internautów. Błyskawicznie zareagował Tomasz Kammel, tłumacząc, że w tamtej chwili wszyscy najedli się strachu i nie ma w tym nic zabawnego. Teraz głos zabrała sama Rogalska, którą mocno zirytowała ta publikacja.

Raper o milionowych zasięgach wrzucił u siebie wideo, które ani trochę nie jest dla mnie zabawne.  Mam prośbę, abyście nie wysyłali mi tego filmu. Bo zbyt dobrze go pamiętam, chociaż od tamtej pory minęło 6 lat. Przy okazji odpowiedzcie sobie na pytanie — czy naprawdę chcielibyście, aby ktoś przypominał wam wypadek, o którym chcecie nie pamiętać? – napisała na Instagramie.

Wcale nie dziwimy się Marzenie. Wracanie do tak bolesnych wspomnień musi być naprawdę trudne. Czy według was Snoop Dogg powinien usunąć post ze swojego profilu?

Marzena Rogalska - fot. Instagram @marzena_rogalska
Marzena Rogalska – fot. Instagram @marzena_rogalska
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Blanka Lipińska, Ewa Skibińska, Andrzej Chyra, Joanna Moro, Maja Ostaszewska - fot. Instagram @blanka_lipinska, e_skibinska, andrzejchyra_official, joannamoro.official, ostaszewskamaja_official

Internet zalała fala zdjęć roznegliżowanych gwiazd! Dumnie prężą piersi i torsy, by zwrócić uwagę na istotny problem. Jaki? [ZDJĘCIA]

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Antranias

Tragiczny wypadek. 4-letniego chłopca przejechał walec. Wszystko działo się na oczach jego ojca, który zemdlał z rozpaczy