w ,

Snoop Dogg nabija się z wpadki w „Pytaniu na Śniadanie”. Opowiedział mu Tomasz Kammel: „Złe wspomnienia…”

fot. Tenor screenshot / TVP

W 2016 roku hitem stało się słynne nagranie nieudanej magicznej sztuczki w programie „Pytanie na Śniadanie”. Po latach filmik odgrzebał… Snoop Dogg. Raper opublikował nagranie na swoim Instagramie, a odpowiedział mu sam Tomasz Kammel.

Występny na żywo w programach śniadaniowych wiążą się z dużym ryzykiem pojawienia się nieplanowanych wpadek. Jedną z najsłynniejszych takich sytuacji w Polsce jest niewątpliwie sztuczka z gwoździami programu „Pytanie na Śniadanie”.

Zachęcana przez iluzjonistę do uderzenia w papierową torbę Marzena Rogalska przebiła sobie wtedy rękę, a nagranie momentalnie stało się hitem sieci i o „sztuczce” pisały nawet zagraniczne media. Pojawiły się wówczas głosy, że całe zajście zostało ustawione w celu zwiększenia oglądalności, ale Rogalska była oburzona takimi zarzutami.

Odpowiedzialny za przeprowadzenie magicznego triku „Pan Ząbek”, przez którego poważnie zraniła się prezenterka, nie skomentował zdarzenia.

Snoop Dogg śmieje się z wpadki w „PnŚ”

Na nagranie sprzed kilku lat natrafił ostatnio legendarny amerykański raper Snoop Dogg, któremu filmik tak bardzo się spodobał, że postanowił podzielić się nim za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Post opatrzył hasłem „głupek tygodnia”.

„Magik spiep**ył sztuczkę w telewizji na żywo” – brzmi opis nagrania.

W komentarzach odezwał się sam Tomasz Kammel, który prowadził program wspólnie z Rogalską i był świadkiem zdarzenia.

„To było straszne. Wielu ludzi twierdziło, że to nie wydarzyło się naprawdę i głupio się z tego śmiało. A prawda jest taka, że ta sytuacja miała miejsce i tamta kobieta mocno się zraniła. Mam pewność, bo w tamtym momencie stałem między nimi. Złe wspomnienia…” – napisał.

Pod postem odezwała się także Jessice Mercedes, krzycząc „Polskaaa”.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Indie: 9-latek został zamordowany przez nauczyciela, bo napił się wody z naczynia zarezerwowanego dla „wyższej kasty”

Tym filmikiem Gordon Ramsay wywołał falę rozpaczy i oburzenia wśród internautów. „Jak śmiesz!!!” [VIDEO]