w

Marzena Rogalska OBERWAŁA za wspieranie WOŚP. Dostało się też Owsiakowi. „Walczysz o kasę dla BOLSZ**KA”. Zareagowała od razu

Marzena Rogalska, Jurek Owsiak - fot. Filip Radwański, Niemiec/AKPA
Marzena Rogalska, Jurek Owsiak - fot. Filip Radwański, Niemiec/AKPA

Marzena Rogalska, podobnie jak wielu przedstawicieli świata show-biznesu, postanowiła zachęcić swoich fanów do brania udziału w licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarka zaoferowała wspólny wypad do salonu fryzjerskiego. Jeden z internautów obraził Jurka Owsiaka. Nie pozostawiła tego bez komentarza.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to zdecydowanie najpopularniejsza akcja charytatywna w Polsce, która od ponad trzech dekad w szczytnym celu jednoczy tysiące ludzi. To właśnie dzięki ich ofiarności udało się zebrać blisko dwa miliardy złotych, za które zakupiono ponad 71 500 urządzeń do szpitali.

32. Finał WOŚP odbędzie się już w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tym razem przyświeca mu hasło: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla oddziałów pulmonologicznych dla małych i dużych pacjentów. Zgodnie z tradycją, tego dnia na ulice miasto wyjdą tysiące wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do puszek. Oprócz tego w wielu z nich organizowane są lokalne wydarzenia, w tym imprezy sportowe i edukacyjne, kiermasze, pokazy oraz koncerty.

Akcję można również wspierać przez internet, wpłacając darowizny, wysyłając SMS-y o treści SERCE na nr 75 565 lub biorąc udział w internetowych aukcjach na Allegro.pl. Tam można znaleźć oferty przygotowane przez gwiazdy doskonale znane z pierwszych stron gazet, a ostatnio do tego grona postanowiła dołączyć Marzena Rogalska.

Marzena Rogalska oberwała za wspieranie WOŚP

Gwiazdy chętnie wspierają WOŚP i to nie tylko promując wydarzenie w mediach społecznościowych. Wiele z nich oferuje możliwość spędzenia z nimi czasu sam na sam, co nierzadko się zdarza. Na taki właśnie pomysł wpadła Rogalska. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych informację, że w ramach licytacji wybierze się ze zwycięzcą do jednego z warszawskich salonów fryzjerskich, w którym będzie mógł poddać się zabiegowi rekonstrukcji włosów wraz ze strzyżeniem i modelowaniem okolicznościowym.

Zainteresowanie aukcją rośnie — niedługo po tym, jak opublikowała wpis, cenę zaczęło podbijać siedem osób. Inni natomiast zasypali ją lawiną miłych słów, będące wyrazem wdzięczności za jej zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Nie wszyscy jednak mają takie podejście. Jeden z komentujących postanowił w dosadny sposób wyrazić swoje niezadowolenie, godząc w dobre imię Owsiaka.

Walczysz o kasę dla bolszewika — napisał.

Marzena nie pozostała obojętna na te słowa i w krótkim czasie zamieściła odpowiedź. Nie tylko stanęła w obronie Jurka, ale i idei przyświecającej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Walczę o środki dla oddziałów pulmonologicznych razem z człowiekiem pełnym pasji, który dobrem zaraża Polaków rozsianych po całym świecie! – odpowiedziała.

Wspieracie WOŚP?

Marzena Rogalska - fot. Instagram @marzena_rogalska
Marzena Rogalska – fot. Instagram @marzena_rogalska
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Mark Cropp - fot. YouTube @DavidJones-bl9eu

Młody ojciec pod wpływem chwili zrobił tatuaż na twarzy. Jedna dziara zniszczyła życie całej jego rodziny. „To jest katastrofa”

Andrzej Piaseczny - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Andrzej Piaseczny ma brata! Starszy od niego o 4 lata Krzysztof także pojawiał się w telewizji. Dostrzegacie podobieństwo?