w

Tym filmikiem Gordon Ramsay wywołał falę rozpaczy i oburzenia wśród internautów. „Jak śmiesz!!!” [VIDEO]

fot. TikTok screenshot

Słynny szef kuchni Gordon Ramsay znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i ostrych kulinarnych krytyk. Jeden z ostatnich filmików opublikowanych przez Gordona na TikToku wywołał falę rozpaczy i oburzenia.

Ramsay oszołomił internautów publikując na TikToku nagranie, na którym widzimy go w zagrodzie pełnej małych jagniąt. „Mniam, mniam” – powtarza 55-latek podczas wybierania jednego ze zwierząt do zjedzenia.

„Yummy, yum, yum, yum, yum” – słychać, gdy Ramsay wspina się przez płot do zagrody.

„Które idzie do piekarnika jako pierwsze?” – pyta zwierzęta, po czym wskazuje na jedno jagnię i ogłasza: „Ty”.

„Sos jagnięcy nadal nie został znaleziony” – podpisał klip szef kuchni, nawiązując do znanego momentu z programu „Hell’s Kitchen”.

@gordonramsayofficial

The Lamb sauce was still not found in the making of this video…..

♬ original sound – Gordon Ramsay

Na szefa kuchni spadła krytyka

Nagranie, które zostało odtworzone ponad 14 milionów razy, wywołało burzę w komentarzach. Część internautów uważa, że Ramsay posunął się za daleko i filmik jest „nieodpowiedni”

„Jak śmiesz!!!” – czytamy pod klipem.

„Biedne małe dzieciątka, do czego ludzie posuną się dla wyświetleń. Żyjemy w smutnym świecie” – komentuje zgorszona nagraniem osoba.

„Ok nie jestem weganinem ani wegetarianinem, ale to przekracza granicę” – napisał jeden z fanów Ramsay’a.

„To jest smutne…” – sądzi internautka.

Oczywiście, w komentarzach pojawiła się także duża grupa osób broniących szefa kuchni. Warto podkreślić, że Ramsay hoduje swoje zwierzęta w dobrych warunkach i na pewno mają one lepsze życie niż te, których mięso kupujemy w sklepach.

Ramsay już w przeszłości zadzierał z weganami w mediach społecznościowych. W 2021 roku szef kuchni został zbesztany przez tiktokerkę „That Vegan Teacher”. Gordon najwyraźniej nie przejął się jednak jej opinią, bo odpowiedział, jedząc soczystego hamburgera.

Źródło: TikTok ; New York Post

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Snoop Dogg nabija się z wpadki w „Pytaniu na Śniadanie”. Opowiedział mu Tomasz Kammel: „Złe wspomnienia…”

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski - fot. Instagram @dominika_tajner, AKPA/Jacek Kurnikowski

Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz Ich Troje. Była żona mocno się na nim zawiodła. Muzyk postanowił zareagować