w

Tragiczny wypadek. 4-letniego chłopca przejechał walec. Wszystko działo się na oczach jego ojca, który zemdlał z rozpaczy

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Antranias
Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Antranias

Trudno wyobrazić sobie skalę tej tragedii. Podczas spaceru 4-letni chłopiec jadący rowerkiem został przejechany przez walec. Wszystko działo się na oczach jego ojca, który z emocji zemdlał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 15 sierpnia w mieście Celle, położonym w Dolnej Saksonii. Korzystając z chwili wolnego, ojciec zabrał synów na spacer. Nawet przez myśl mu nie przeszło, że to ich ostatni wspólny wypad.

Walec przejechał 4-letniego chłopca na oczach ojca

4-latek wraz z 7-letnim bratem jeździł na rowerach po placu budowy na Wilhelm-Heinichen-Ring. Maluchy szalały, a ich ojciec w tym czasie biegał nieopodal nich. Wokół terenu ustawione były specjalne sygnalizatory świetlne.

W pewnym momencie chłopcy podjechali do pobliskiego przejścia dla pieszych, by przejechać na drugą stronę ulicy. Niestety, tylko starszemu z nich udało się tego dokonać.

W czasie, gdy 7-latek przejeżdżał, jego brat wpadł pod nadjeżdżający walec drogowy. Kierowca akurat cofał i nie zauważył malucha na drodze. Chłopiec został dosłownie wgnieciony w ziemię na oczach ojca. Przerażony mężczyzna po tym, co zobaczył, zemdlał. Media podają, iż na miejscu znajdowało się kilka osób, które doznały szoku.

Policjanci prowadzą śledztwo w tej sprawie i próbują ustalić, co wydarzyło się tego feralnego dnia oraz kto jest winien śmierci 4-latka. Na tę chwilę kierowca walca usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Biegli starają się jednak odtworzyć dokładny przebieg wypadku.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marzena Rogalska, Snoop Dogg - fot. AKPA/Podlewski, Instagram @snoopdogg

Marzena Rogalska zareagowała na opublikowany przez Snoop Dogga filmik z wpadki w TVP. „Ani trochę nie jest to dla mnie zabawne”

Zaginionym Oliwierem zaopiekowali się bezdomni - fot. Facebook @Policja.Zakopane

Oliwier zaginął w weekend w Zakopanem. Przerażonym 9-latkiem zaopiekowali się bezdomni. Matka chłopca była kompletnie pijana