w

HahaHaha

Marcin Najman tłumaczy, dlaczego nie będzie wojny na granicy rosyjsko-ukraińskiej. Przemawia za tym konkretny argument

Marcin Najman
Marcin Najman

Marcin Najman chętnie komentuje bieżące wydarzenia nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Tym razem skupił się na konflikcie rosyjsko-ukraińskim. Jest przekonany o tym, że nie będzie wojny. Dlaczego?

Marcin Najman to znany pięściarz, zawodnik MMA i kick-bokser, który stał się także osobowością medialną i uczestnikiem wielu głośnych afer. Wystarczy przypomnieć, że przed dwoma laty znokautował Don Kasjo podczas gali Fame MMA, mimo że wcześniej był kilkukrotnie upominany. Z uwagi na swoje nieodpowiedzialne zachowanie otrzymał od federacji dożywotni zakaz uczestnictwa w organizowanych przez nią wydarzeniach.

Oburzony tą sytuacją założył własny związek, który specjalizuje się w walkach typu freak show. W krótkim czasie wywołał jeszcze większe zamieszanie, ponieważ okazało się, że bossem federacji został były gangster Andrzej „Słowik” Zieliński. Kolejni partnerzy biznesowi nie pozostali obojętni na te doniesienia i zaczęli rozwiązywać z nim umowy, a Kielce nie zgodziły się na organizację gali MMA VIP 4 u siebie.

Zobacz także: Oficjalny komunikat w sprawie MMA-VIP 4! Kielce NIE CHCĄ u siebie Marcina Najmana i byłego gangstera “Słowika”

Marcin Najman przekonuje, że nie będzie wojny rosyjsko-ukraińskiej

Najman jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób, a kanał na YouTube subskrybuje ponad 60 tys. widzów.

Na drugim profilu pięściarz chętnie udostępnia filmiki, na których komentuje najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Od czasu do czasu zdarza mu się także wypowiedzieć na tematy polityczne, które zawsze wzbudzają skrajne emocje. Z uwagi na to, że coraz częściej docierają do nas niepokojące informacje z granicy rosyjsko-ukraińskiej, Marcin postanowił zabrać głos w tej sprawie. Po dogłębnej analizie stwierdził, że wojny nie będzie, co dosadnie uargumentował.

Bardzo wiele mówi się w mediach obecnie o potencjalnym konflikcie zbrojnym między Rosją a Ukrainą, który miałby rozlać się na cały świat. Moi drodzy, nie będzie żadnej wojny, która rozlałaby się na cały świat, jedyne do czego może dojść, to do jakiegoś lokalnego konfliktu, z jednej bardzo prostej przyczyny: Władimir Putin ma młodą kobietę i małe dziecko i ja nie wierzę, że on by zaryzykował. Może straszyć, może puszyć się, natomiast żadnego konfliktu ogólnoświatowego nie będzie – wyjaśnił.

Poniżej możecie obejrzeć cały materiał wideo:

Internauci bardzo docenili zdolność dedukcji Marcina, czemu dali wyraz w komentarzach pod nagraniem:

  • Fajnie, że tak wybitny specjalista jak Marcin wszystko wyjaśnił. Trzeba przekazać żołnierzom, że mogą rozejść się do domu. Żadnej wojny nie będzie, bo Putin ma dziecko.
  • Dziękujemy ci Marcin za załagodzenie stosunków na granicy, panie ambasadorze!
  • Marcin też ma dzieci i ze względu na nie, odklepuje wszystkie walki. Jest człowiekiem honoru i renesansu.
  • Zawsze miło posłuchać eksperta

Kamień spadł nam z serca.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek dali popis tanecznych umiejętności. Takich wygibasów nie zobaczycie na szklanym ekranie. Fani: „Jest ogień!”

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska zdradziła, jak jej narzeczony dba o ogień w związku. Prawdziwy z niego romantyk!