w

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek dali popis tanecznych umiejętności. Takich wygibasów nie zobaczycie na szklanym ekranie. Fani: „Jest ogień!”

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek
Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek

Katarzyna Cichopek zabrała swoich fanów za kulisy M jak miłość. W przerwie między nagraniami stworzyła z Marcinem Mroczkiem choreografię do utworu Modern Talking. Wymiatają!

Katarzyna Cichopek to aktorka, która zyskała popularność dzięki roli Kingi Zduńskiej w M jak miłość. Rola w popularnej telenoweli otworzyła przed nią drzwi do wielkiej kariery. W przeszłości została zaproszona do Tańca z Gwiazdami i w krótkim czasie udowodniła, że skrywa wiele talentów. W parze z Marcinem Hakielem wytańczyli pierwsze miejsce.

Aktorka wraz z mężem otworzyła szkołę taneczną Hakiel – Akademia Tańca w Warszawie. Wspólnie opracowują choreografie, których później uczą swoich kursantów. Okazuje się, że również za kulisami telenoweli Kasia ćwiczy układy taneczne w parze z Marcinem Mroczkiem.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek na wylocie z TVP? Ma konkretnych obrońców!

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek tańczą w rytm hitu Modern Talking

Cichopek i Mroczek wspólnie zaczynali swoją przygodę na planie M jak miłość. Z biegiem czasu stali się sobie bardzo bliscy, ponieważ od ponad 20 lat grają parę i na planie zdjęciowym są niemalże nierozłączni.

Oprócz pracy, łączy ich także pasja do tańca. Marcin także wziął udział w Tańcu z gwiazdami, jednak nie odniósł tak spektakularnego sukcesu jak jego serialowa żona. W parze z Edytą Herbuś dotarł do półfinału. Dwa lata później poszło im już znacznie lepiej, ponieważ wygrali 2. Konkurs Tańca Eurowizji w Glasgow.

Aktorska para nie może narzekać na nudę, o czym mogliśmy przekonać się w sobotni poranek. Na profilu Kasi ukazało się nagranie, na którym wspólnie z Marcinem zaprezentowała choreografię do utworu Brother Louie z repertuaru Modern Talking. Nie należała ona do najłatwiejszych, ponieważ wymagała od tancerzy świetnej synchronizacji. Spójrzcie sami:

Pod wideo aż roi się od komentarzy z komplementami:

  • Antek Królikowski: Hahah zajeb**te.
  • No dobra – ile było dubli ? Ale wyszło fenomenalnie.
  • Uuu nie spodziewałam się, że Marcin jest taki dobry w tańcu.
  • Prosimy o więcej!
  • Wow, czad.

A wy co sądzicie o ich tanecznych zdolnościach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zaczyna świętować Walentynki już w weekend. Ma konkretny plan, ale czy jest w nim miejsce dla jej partnera?

Marcin Najman

Marcin Najman tłumaczy, dlaczego nie będzie wojny na granicy rosyjsko-ukraińskiej. Przemawia za tym konkretny argument