w

Blanka Lipińska zaczyna świętować Walentynki już w weekend. Ma konkretny plan, ale czy jest w nim miejsce dla jej partnera?

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska z wyprzedzeniem zaplanowała, jak spędzi Walentynki. Przyznała, że będzie świętować cały weekend. Co będzie robić? Czy spędzi je wspólnie z partnerem?

Blanka Lipińska zyskała popularność w momencie, w którym w sprzedaży ukazała się jej bestsellerowa książka pt. 365 dni. Powieść w krótkim czasie zaczęła sprzedawać się jak gorące bułeczki, a fani jej twórczości z niecierpliwością wyczekiwali na kontynuację przygód Laury i Massimo. Autorka zdecydowała się zekranizować powieść, która najpierw trafiła do kin, a następnie na platformę Netflix. W obu przypadkach biła rekordy popularności i przez długi czas utrzymywała się na liście TOP 10 najchętniej oglądanych filmów.

Lipińska w przeszłości była dziewczyną Barona, członka grupy Afromental. Ich znajomość zainspirowała ją do stworzenia scenariusza opowiadającego o miłości pisarki i gitarzysty. Od ich rozstania minęło kilka miesięcy i choć on zakochał się w Sandrze Kubickiej, ona jak na razie nie pojawia się na salonach w towarzystwie innego mężczyzny.

Blanka Lipińska o planach na Walentynki

Blanka cieszy się ogromną popularnością w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 795 tys. internautów, którzy z zainteresowaniem przyglądają się publikowanym przez nią treściom. Z uwagi na to, że kocha podróże, chętnie udostępnia zdjęcia, na których pozuje w bikini lub bez niego.

Fani cenią ją również za szczerość. Na Instastory często dzieli się swoimi przemyśleniami na wybrany temat. Tym razem skupiła się na nadchodzących Walentynkach, które inaczej nazywane są świętem zakochanych. Mimo że paparazzi już jakiś czas temu przyłapali ją na czułościach z tajemniczym mężczyzną, póki co nie wspomniała o nim w swoich planach. Przyznała jednak, że świętować zaczyna już w weekend. Dała także radę dla osób, które również nie przepadają za tym czasem.

Weekend jest walentynkowy, bo walentynki wypadają w poniedziałek, więc prawdopodobieństwo, że te wszystkie skrajnie zakochane pary wylegną do restauracji, kin na ulicę, będą się obściskiwać, dawać sobie różne prezenty – jest duże. Jeżeli komuś jest smutno, albo nie wiem, nie lubi tego, albo go to nie obchodzi, albo ma to po prostu gdzieś, to proponuję zostać w domu, najeść się po prostu junk foodu — doradziła.

Lipińska przyznała, że sama planuje zrobić sobie cheat day i z tej okazji zje przekąskę z popularnej sieci fast foodów.

Ja mam taki plan, słuchajcie na weekend, bo ostatnio oglądałam znowu film o tym jak powstał Mc Donald’s, bo jest na Netflixie i tak mi się cheeska zachciało. Zrobię sobie taki cheat day, jakbym ostatnio ich nie miała za dużo no — wyznała.

Pisarka dokładnie zaplanowała, jak spędzi weekend. Jak widać, bycie singlem w Walentynki może mieć swoje plusy.

A wy jakie macie plany na najbliższe dni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Kylie Jenner

Kylie Jenner i Travis Scott zdradzili imię synka. Nietypowy wybór

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek dali popis tanecznych umiejętności. Takich wygibasów nie zobaczycie na szklanym ekranie. Fani: „Jest ogień!”