w

Kylie Jenner i Travis Scott zdradzili imię synka. Nietypowy wybór

Kylie Jenner
Kylie Jenner

Kylie Jenner kilka dni temu po raz drugi została mamą. Dopiero teraz zdecydowała się ujawnić imię synka. Równie nietypowe, jak to córki.

Kylie Jenner jest obecna w show-biznesie od najmłodszych lat. Popularność zawdzięcza swojej rodzinie, która w przeszłości miała własne show pt. Z kamerą u Kardashianów. W programie można było zobaczyć, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Nie brakowało oczywiście momentów, które wywoływały uśmiech na ustach, jak i łzy.

Celebrycka familia niesiona na fali popularności zbudowała prawdziwe imperium i pomnożyła swój majątek. Kylie pierwsze kroki w świecie mody stawiała już jako nastolatka. Gdy miała zaledwie 15 lat razem z siostrą, Kendall zaprojektowała damską kolekcję wiosenną Kendall&Kylie, którą można było nabyć wyłącznie w sieci PacSun. Chwilę po tym debiutowała też jako modelka. Na swoim koncie ma okładki dla tak prestiżowych czasopism, jak Cosmopolitan czy Teen Vogue. W 2016 roku ruszyła na podbój rynku kosmetycznego ze swoją marką Kylie Cosmetics, a trzy lata później z Kylie Skin, która produkuje wegańskie kosmetyki do pielęgnacji.

Kylie Jenner ogłosiła imię synka

Jenner nigdy nie prowadziła bujnego życia miłosnego. Jej pierwszym partnerem był raper Tyga, który jest od niej starszy o blisko dekadę. Parą byli przez blisko dwa lata, po czym ogłosili rozstanie. Jeszcze w tym samym miesiącu Kylie poznała Travisa Scotta, z którym jest do dzisiaj. Para doczekała się córki, Stormi, która przyszła na świat 4 lutego 2018 roku.

Celebrytka ukrywała pierwszą ciążę przed światem zewnętrznym. Gdy okazało się, że zostanie mamą po raz drugi, nie robiła z tego już takiej tajemnicy. Na swoim profilu zamieściła nawet nagranie, na którym pokazała, jak jej najbliżsi zareagowali na wieść o kolejnym dziecku. W kolejnych tygodniach regularnie publikowała kadry, na których mogliśmy podziwiać jej zaokrąglony brzuszek.

Internauci długo czekali na informację o narodzinach maleństwa. Dopiero 7 lutego celebrytka wrzuciła na Instagram ujęcie, na którym widać rączkę chłopca. Z opisu wynikało, że to chłopiec, który urodził się 2 lutego 2022 roku.

Kylie Jenner
Kylie Jenner

Kylie i Travis kilka kolejnych dni czekali na to, by ogłosić imię synka. W piątkowe popołudnie modelka za pośrednictwem Instastory poinformowała, że maluch nazywa się Wolf Webster.

Podoba wam się to imię?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz zmieniła fryzurę. Odważne cięcie dodało jej charakteru: „Jak Aniołek Charliego”

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zaczyna świętować Walentynki już w weekend. Ma konkretny plan, ale czy jest w nim miejsce dla jej partnera?