w

Katarzyna Cichopek na wylocie z TVP? Ma konkretnych obrońców!

Fot. Katarzyna Cichopek / Instagram

Ostatnio sporo się mówi o tym, że Katarzyna Cichopek może wylecieć z popularnego programu Telewizji Polskiej, czyli „Pytanie na Śniadanie”. Czy jest coś na rzeczy?

Aktorka, której kariera nabrała pędu dzięki serialowi „M jak Miłość” od 2020 roku dołączyła do zespołu prowadzącego poranny magazyn „Pytanie na Śniadanie„. W ostatnim czasie przydarzyło się jej jednak kilka wpadek, które część widzów mocno podkręcało.

W rezultacie coraz częściej w internetowych portalach mogliśmy przeczytać o tym, że popularna aktorka zakończy współpracę z „PnŚ”. Na domiar złego prawdziwa burza na jej temat rozpętała się w czasie, gdy Kasia przebywała na wakacjach.

Według nieoficjalnych doniesień, po powrocie z urlopu, Cichopek miała trafić na dywanik. Tak się jednak nie stało, ponieważ nim to nastąpiło, okazało się, że program notuje świetne wyniki oglądalności, do których w sporej części przyczyniła się aktorka.

Anna Lewandowska, wydawczyni programów TVP: Jeśli chodzi o oglądalność, jest to w dużej mierze zasługa naszych prowadzących. Kasia jest też naszą prowadzącą i tylko powiem, że według Nielsena w 2021 r. to właśnie „Pytanie na śniadanie” było najchętniej wybieraną telewizją śniadaniową przez polskich widzów.

Podobne zdanie na temat Katarzyny Cichopek ma sama producentka programu – Aleksandra Zawłocka – która w rozmowie z Super Expressem wypowiedziała się następująco:

– Widzowie bardzo lubią Kasię Cichopek. Bardzo chętnie oglądają programy z jej udziałem. Doceniają ciepło, serdeczność, bezpretensjonalność, doświadczenie macierzyńskie, pogodę ducha. Dla nas ważna jest także jej niezawodność i pełna profeska. Cieszymy się, że Kasia jest w naszym zespole.

Nie możemy również zapomnieć, że za Kasią stoją też wysokie słupki popularności. Na samym Instagramie obserwuje ją niespełna 500 tys. użytkowników. Wygląda więc na to, że jej pozycja w programie nie jest zagrożona.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Dramat w domu Żyłów. Przewidziano nagrodę za pomoc

Stand-uperka żoną Rafała Mroczka? To Ci heca!