w ,

DramatDramat

Marcin Najman szokuje! Były gangster „Słowik” został bossem organizacji MMA-VIP!

fot. MMA-VIP

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Tym razem zszokował wszystkich tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszej konferencji przed nadchodzącą galą MMA-VIP 4.

Pod koniec 2021 roku doszło do konferencji innej, nowej na rynku federacji freakowej. Wydarzenia rozpoczęło się od zaprezentowania włodarza, który zasiadł na honorowym miejscu przy stole. Jak się okazało, był to „Don Kasjo”, który rozstał się z FAME i przeszedł do Prime Show MMA.

Organizacja należy jednak do założycieli FEN. Marcin Najman nie przepuścił okazji, by wbić szpilę w Kasjusza Życińskiego i podczas swojej konferencji ogłosił, że ten jest jedynie tak zwanym „słupem” w federacji Prime Show MMA, a należy ona do kogoś innego.

Jednocześnie „El Testotseron” postanowił przedstawić „bossa MMA-VIP”. Mężczyzna podobnie jak „Don Kasjo” wszedł na scenę, zasiadł na tronie i zdjął maskę. Internauci byli w dużym szoku, kiedy okazało się, że jest to Andrzej Zieliński ps. „Słowik” jeden z bossów gangu pruszkowskiego oraz jeden z największych gangsterów w historii polskiej przestępczości zorganizowanej.

„Słowik” to jednak nie jedyny gangster, który pojawił się na konferencji MMA-VIP. W main evencie nadchodzącej gali zawalczy bowiem „Misiek z Nadarzyna”. Rywalem debiutującego w formule MMA Mirosława Dąbrowskiego będzie sam Marcin Najman.

Poniżej znajdziesz nagranie, na którym „El Testotseron” wbija szpilę Kasjuszowi Życińskiemu i przedstawia bossa organizacji MMA-VIP.

SPRAWDŹ WYWIAD Z „MIŚKIEM Z NADARZYNA”:

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Poznaliśmy zwycięzców Gali Mistrzów Sportu 2022!

Wzruszające przemówienie Roberta Lewandowskiego na Gali Mistrzów Sportu! Wypowiedź poruszyła kibiców