w ,

Oficjalny komunikat w sprawie MMA-VIP 4! Kielce NIE CHCĄ u siebie Marcina Najmana i byłego gangstera „Słowika”

fot. Instagram

Już w lutym odbędzie się gala MMA-VIP 4, którą organizuje Marcin Najman. Na pierwszej konferencji został przedstawiony „boss” organizacji. Na samym wstępie „El Testosteron” zaprosił zamaskowanego mężczyznę, który zasiadł na tronie znajdującym się na środku sceny. Kiedy odsłonił swoją twarz, okazało się, że jest to były szef gangu pruszkowskiego Andrzej Zieliński ps. „Słowik”.

W momencie Internet zapłonął i bardzo duża część widzów była pozytywnie zaskoczona działaniami marketingowymi Najmana. Sprawę w swoje ręce wziął jednak dziennikarz Krzysztof Stanowski, który jest mocno skonfliktowany z byłym pięściarzem.

Stanowski w ostrych słowach wypowiedział się na temat „Słowika” oraz jego kryminalnej przeszłości. – Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują, robią to po raz ostatni. – mówił dziennikarz, który postanowił interweniować.

Po słowach Stanowskiego na Twitterze oraz w mediach zaczęła wylewać się fala negatywnych komentarzy.

Gala Najmana miała odbyć się w Kielcach, jednak Stanowski postanowił tak nagłośnić temat, że władze miasta zaczęły wycofywać się ze współpracy z MMA-VIP.

Początkowo nie pojawiło się żadne oficjalne stanowisko w tej sprawie, oprócz komentarza radnego Marcina Stępniewskiego, który napisał – Kielce wstępnie wycofują się z podpisania umowy z MMA VIP po mojej interwencji i kontrowersjach medialnych. Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak „Słowik” to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane. Planowana kwota za wynajem hali jest również „powalająca”. – napisał na Twitterze.

Krzysztof Stanowski cały czas kontynuuje działania wymierzone w MMA-VIP i Marcina Najmana. Wczoraj opublikował kolejny film, w którym zdradza, że kontaktował się ze sponsorami gali. Oberwało się również „Słowikowi”, jak i zawodnikowi z Częstochowy.

ZOBACZ TUTAJ: Stanowskiemu puściły nerwy! Ostre słowa do Najmana i Słowika: “Wypie**alać! Jesteście skur***ynami!”

Wczoraj za pośrednictwem Twittera Stanowski postanowił dopytać oto co z MMA-VIP 4 i czy gala odbędzie się planowo na hali w Kielcach.

Dobry wieczór @miasto_kielce, czy już wiadomo, czy gala z udziałem byłego bossa mafii pruszkowskiej odbędzie się w zbudowanej z podatków uczciwych ludzi hali? Czy zapadła w tej sprawie oficjalna decyzja? – spytał Stanowski.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Dobry wieczór, oficjalne stanowisko władz Kielc jest takie, że wydarzenie nie odbędzie się w obiektach miejskich, umowa nie była zawarta, a więc nie ma decyzji o odwołaniu eventu. Od siebie dodam „dziękuję” dla Pana, bo gdyby nie rozgłos to umowa zostałaby zawarta w tym tygodniu. – napisał radny w odpowiedzi.

Tym samym nie wiadomo, gdzie odbędzie się gala MMA-VIP 4, jednak to, że miasto Kielce odmówiło nie będzie stanowiło większego problemu i nie ma zagrożenia odwołania wydarzenia. Zawsze jest możliwość wynajęcia prywatnej hali i gala Marcina Najmana z pewnością się odbędzie.

Źródło: Twitter / Youtube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez admin

Afera o pośladki Małgosi Rozenek. Retuszowane czy jednak nie? „Nieocenzurowane zdjęcie”

Kinga Rusin podziwia „zieloną” Kostarykę i ubolewa nad Polską. „niszczą po kolei wszystko”