w

(VIDEO) Zawodnik MMA-VIP rzucił się na Marcina Najmana! Awantura na konferencji przed galą!

fot. Kadr z nagrania / Twitter & YouTube

Za nami ostatnia konferencja poprzedzająca galę MMA-VIP 4, na której ponownie w akcji zobaczymy Marcina Najmana. Po raz kolejny nie brakowało kontrowersji i doszło do kilku awantur.

Po ostatniej konferencji Najman miał sporo problemów organizacyjnych. Za sprawą współpracy z Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim wycofało się kilku partnerów biznesowych, a wydarzenie musiał zostać przeniesione z Kielc do Wielunia. Następnie po interwencji Stanowskiego po raz kolejny „El Testosteron” zmienił miejsce gali i ostatecznie wynajął prywatną halę w Warszawie.

W main evencie MMA-VIP 4 Najman zmierzy się z 60-letnim przeciwnikiem „Miśkiem z Nadarzyna”. Najman na początku roku zapowiedział, że będzie to dla niego jeden z ostatnich pojedynków w życiu i niedługo ponownie przejdzie na sportową emeryturę.

„El Testosteron” podczas konferencji stanął twarzą w twarz ze swoim rywalem Mirosławem Dąbrowskim. Niespodziewanie został zaatakowany nie przez swojego przeciwnika, a przez innego zawodnika organizacji Remiego Gruchałę.

Nie wiadomo, co było powodem ataku, ale Gruchała rzucił się z pięściami na Marcina Najmana i próbował go uderzyć. Do akcji wkroczyła ochrona, która wyprowadziła zawodnika ze sceny. Po drodze doszło jeszcze do wymiany zdań pomiędzy Remim i „El Testosteronem”.

Źródło: YouTube ; Fansportu.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Oszust z Tindera: Jedna z poszkodowanych wyprzedała wszystkie jego rzeczy poza jedną. Co to takiego?!

Maja Bohosiewicz zdradza, w jaki sposób poznała męża. Nie uwierzycie, jak wyglądały pamiętne Walentynki! „Wrzucił zdjęcie zdeptanych róż”