w

HahaHaha

Afera o pośladki Małgosi Rozenek. Retuszowane czy jednak nie? „Nieocenzurowane zdjęcie”

Fot. YouTube / Screenshot

Małgorzata Rozenek nie da sobie w kaszę dmuchać i postanowiła wdać się w potyczki słowne z obserwującymi ją hejterami. Zaprosiła nawet do współpracy grafików.

Honor rzecz święta, a gdy chodzi o obronę jędrnych pośladek, tym bardziej trzeba twardo stawać murem. Najwidoczniej mniej więcej tak do tematu swojego wyglądu podchodzi Małgorzata Rozenek, która rozprawiała się ze swoimi krytykami w komentarzach.

Niewielu celebrytów ma czas i chęci wdawać się w dyskusje z ich obserwatorami. Szczególnie gdy są to złośliwe docinki, z którymi na dobrą sprawę niewiele da się zrobić. Gosia jednak postanowiła spróbować dotrzeć do rozsądku, chociaż części hejterów.

Fanki zarzucały jej, że używa zbyt wielu filtrów, aby wyglądać korzystniej na publikowanych przez nią zdjęciach. W tym konkretnym przypadku całą burzę wywołała fotografia, na której wyeksponowano długie nogi Gosi oraz – co zabolało niektóre panie szczególnie – zgrabny i jędrny tyłek.

  • Bardzo słabe to
  • Fotoshop aż razi w oczy!
  • Dobre ręce wzdłuż ciała a spójrzcie na cień ręki 😂😂😂
  • Ale retusz .
  • Coś Ty p. Małgorzato zrobiła ze swoimi nogami na 1 zdjęciu 🤦🏻‍♀️

Takie komentarze błyskawicznie pojawiły się pod powyższą fotografią. Najwidoczniej zarzuty o retusz dotknęły „Perfekcyjną panią domu”, bo ta postanowiła poświęcić sprawie kilka postów w Instastories i nieco „pośmieszkować”.

Fot. Instagram / Małgorzata Rozenek

Opublikowała również zdjęcie „nieocenzurowane„, aby fani zobaczyli jak wyglądało bez obróbki. Zwróciła się również o pomoc do grafików, żeby uświadomili jej fanów w jaki sposób uzyskuje się taki efekt na zdjęciu.

Fot. Instagram / Małgorzata Rozenek

A Wy co sądzicie o zdjęciu? Retuszowane czy jednak dobrze ujęte przez fotografa?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Stanowskiemu puściły nerwy! Ostre słowa do Najmana i Słowika: „Wypie**alać! Jesteście skur***ynami!”

Oficjalny komunikat w sprawie MMA-VIP 4! Kielce NIE CHCĄ u siebie Marcina Najmana i byłego gangstera „Słowika”