w ,

Stanowskiemu puściły nerwy! Ostre słowa do Najmana i Słowika: „Wypie**alać! Jesteście skur***ynami!”

fot. YouTube / Instagram

Marcin Najman konferencją przed galą MMA-VIP 4 doprowadził do Internetowej afery. Wszystko za sprawą obecności jednego z największych gangsterów w historii Polski.

„El Testosteron” podczas wydarzenia zapowiadającego galę, przedstawił bossa organizacji. Jak się okazało, jest nim Andrzej Zieliński znany jako „Słowik”, który w przeszłości był jednym z szefów gangu pruszkowskiego.

Po konferencji na Najmana spłynęła fala krytyki. Dużej części Internautów nie spodobało się to, że promuje on byłego gangstera. Zareagowali również radni miasta Kielce i wycofali się z umowy, jaką mieli podpisaną z organizacją MMA-VIP. Na ten moment nie wiadomo, gdzie odbędzie się nadchodząca gala.

W sprawę mocno zaangażował się dziennikarz Krzysztof Stanowski, który już wcześniej miał konflikt z Najmanem. Najpierw zamieścił kilka wpisów, a następnie opublikował blisko 30-minutowe nagranie, na którym kieruje ostre słowa w stronę „El Testosterona” i „Słowika”.

Skomentował również film opublikowany przez Najmana, który wyjaśniając, dlaczego współpracuje z Zielińskim, nawiązał do sytuacji, gdy Papież wybaczył Ali Agcy, czy też, gdy Jezus wybaczył łotrom umierającym na krzyżu.

– Jesteś dzisiaj pachołkiem różnych kanalii, które niszczyły ludzi 30 lat temu, rozumiesz? Ja ci powiem tak, tobie i całemu otoczeniu, wypierdalać! Niech Pruszków wypi**rala z naszego życia! Polska przeszła chemioterapię po tym raku i długo stawała na nogi i teraz nie chcemy nawrotu.

– Wypie**alać z Polski, z Internetu, show-biznesu, Pudelka, gal, telewizji, wypie**alać! Nie chcemy już Pruszkowa, nie chcemy tych mord, już się nachapaliście. Macie poukrywane miliony za granicą, macie sztabki złota zakopane. Weźcie to i spier**lajcie. Nie chcemy was widzieć. Już tu nie możecie być idolami w tym kraju, bo jesteście skurw**ynami, a nie idolami.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez admin

Blanka Lipińska powróciła do wakacyjnego miejsca, które wcześniej ją zawiodło. Jak będzie tym razem?

Afera o pośladki Małgosi Rozenek. Retuszowane czy jednak nie? „Nieocenzurowane zdjęcie”