w

(VIDEO) Zapadła ostateczna decyzja w sprawie gali Najmana! Burmistrz Wielunia odpowiedział na ofertę Stanowskiego: „Trzeba było tak od razu…”

Fot. YouTube

Za nami spotkanie Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Wielunia, Pawłem Okrasą. Znamy oficjalne stanowisko władz miasta, które dostało bardzo dobrą ofertę od dziennikarza.

Afera związana z galą MMA-VIP ciągnie się już kolejny tydzień. Burza rozpoczęła się po interwencji dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego, który ostro zareagował na pomysł Marcina Najmana.

„El Testosteron” na pierwszej konferencji przed galą MMA-VIP 4 postanowił zaprezentować „bossa” organizacji. Miał być to zwykły pstryczek w stronę organizacji PRIME MMA, która jako włodarza przedstawiła Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. „Don Kasjo” wyszedł w charakterystycznej masce, a pomysłem zainspirował się zawodnik z Częstochowy.

Najman postanowił, że „bossem” MMA-VIP zostanie były przywódca gangu pruszkowskiego Andrzej Z. ps. „Słowik”. Nagranie z konferencji, gdzie „Słowik” wychodzi również w masce w ciągu kilkudziesięciu minut obiegło cały internet. Początkowo fani byli w szoku i wręcz pozytywnie przyjęli marketing, jaki obrał Najman.

Sytuację postanowił jednak naprostować Krzysztof Stanowski, który w ostrych słowach wypowiedział się na temat „Słowika” i mafii pruszkowskiej oraz tego, że były gangster jest promowany na „bossa”, a jego miejsce podczas konferencji było na tronie!

Zamieszanie trwa już ponad 2 tygodnie, a w ciągu tego czasu Najman stracił prawie wszystkich sponsorów. Musiał zmieniać również lokalizację swojej gali, ponieważ miasto Kielce odmówiło zorganizowania wydarzenia, którego twarzą ma być „Słowik„.

Wieluń podjął decyzję!

„El Testosteron” wpadł na pomysł, aby galę zorganizować kolejno w samym Pruszkowie, jednak i tym razem mu odmówiono. Finalnie zmieniono datę wydarzenia, a miastem, który przyjmie do siebie MMA-VIP został Wieluń.

Krzysztof Stanowski po ogłoszeniu tego, że MMA-VIP 4 odbędzie się 5 marca w Wieluniu rozpoczął kolejną akcję przeciwko organizacji i kilkukrotnie apelował do burmistrza miasta Pawła Okrasy, aby odwołał to wydarzenie.

W ciągu kilku godzin Internauci zbombardowali negatywnymi opiniami halę, w której ma odbyć się gala. W sieci wylała się fala ostrych komentarzy w stronę samego burmistrza, a negatywne opinie posypały się również w stronę firm, które sponsorują galę Najmana.

Starania Stanowskiego poszły jednak na marne i burmistrz nie ugiął się pod działaniami Internautów.

Stanowski postanowił, że wybierze się do Wielunia, gdzie przeprowadzi wywiad z burmistrzem miasta. Przed Urzędem Miasta dziennikarz spotkał się również z Marcinem Najmanem!

Nagranie z tej konfrontacji znajdziecie tutaj.

W gabinecie Pawła Okrasy doszło do rozmowy, gdzie na końcu burmistrz postanowił wręczyć prezent Stanowskiemu. Ten jednak postanowił odmówić.

ZOBACZ: Afera w gabinecie burmistrza Wielunia! Stanowski nie przyjął prezentu! „Może Pan mnie nie popychać?”

W sieci pojawił się wywiad Stanowskiego z Okrasą. Dziennikarz przedstawił ostateczną propozycję dla miasta.

Moja ostatnia propozycja dla burmistrza. Przyjazd Marcina Możdżonka, przyjazd Marcina Gortata, przyjazd Tomasza Mrożka, turniej e-sportowy i 30 tysięcy złotych za organizację tego w Wieluniu. Lepszej oferty Pan już ode mnie nie otrzyma. Może Pan powiedzieć mieszkańcom Wielunia, że wybrał Pan 10 tysięcy złotych i „Słowika” zamiast tego pakietu, który Panu przedstawiłem” – zaproponował Stanowski burmistrzowi Wielunia w rozmowie dla Łodzka TV.

Proszę Pana no to trzeba było od razu tak mówić.” – rozpoczął burmistrz, który najwidoczniej chciał zmylić Stanowskiego.

Dodając następnie – „Ja nie jestem tutaj po to, żeby się z Panem targować, że Pan dał więcej. Powiedziałem trzykrotnie i powtórzę po raz czwarty. Umów należy dotrzymywać” – odpowiedział burmistrz miasta, który jasno dał do zrozumienia, że nie zerwie umowy zawartej z Marcinem Najmanem.

„Już wiadomo, co zostało postawione wyżej” – powiedział Stanowski.

Tym samym gala MMA-VIP 4 planowo odbędzie się 5 marca w Wieluniu.

Cały wywiad:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

(VIDEO) "Boxdel" udostępnił nagranie i komentuje spotkanie Najmana ze Stanowskim! "Co ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani?"

(VIDEO) „Boxdel” udostępnił nagranie i komentuje spotkanie Najmana ze Stanowskim! „Co ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani?”

Internauci wybrali pasek roku Wiadomości TVP. To hasło wygrało bezkonkurencyjnie!