w

(VIDEO) „Boxdel” udostępnił nagranie i komentuje spotkanie Najmana ze Stanowskim! „Co ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani?”

(VIDEO) "Boxdel" udostępnił nagranie i komentuje spotkanie Najmana ze Stanowskim! "Co ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani?"
Fot. Instagram

W sieci ponownie zawrzało za sprawą dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego, który nieustannie atakuje organizację Marcina Najmana. Tym razem Stanowski postanowił wybrać się do Wielunia, aby przeprowadzić wywiad z burmistrzem miasta.

Do spotkania burmistrza Pawła Okrasy z dziennikarzem doszło w godzinach popołudniowych. Stanowski zapowiadał swój przyjazd w mediach społecznościowych i zachęcał do przyjścia pod Urząd Miejski w Wieluniu, aby ludzie wyrazili swój sprzeciw wobec organizacji MMA-VIP.

Marcin Najman nie pozostał dłużny i również zaapelował oto, aby pod Urząd Miejski przybyli wszyscy zwolennicy. Jak się okazało apel Najmana poskutkował, a gdy tylko Stanowski zjawił się w wyznaczonym miejscu kilkanaście osób zaczęło skandować „hipokryta„.

 Na miejscu można było zobaczyć transparenty z takimi hasłami jak: „Paweł Okrasa najlepszy burmistrz w Polsce!!!”„Stop hipokryzji Stanowskiego!”, czy „Konstytucyjne prawo do pracy dla każdego Polaka!!!”.

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

Po konfrontacji Stanowskiego z Najmanem, zawodnik z Częstochowy postanowił opublikować nagranie z kibicami, którzy wspierają MMA-VIP.

Nagranie ze spotkania Najmana i Stanowskiego znajdziecie tutaj.

„Idziemy w Wieluniu, posłuchajcie. Zwolennicy MMA-VIP. Brawo! Zobaczcie! Słuchajcie, gala MMA-VIP odbędzie się w Wieluniu.” – mówi na nagraniu Najman.

Co ciekawe wizytę Stanowskiego w Wieluniu i konfrontację Najmana z dziennikarzem postanowił wykorzystać… Michał „Boxdel” Baron, jeden z współwłaścicieli FAME MMA!

„Boxdel” również ogłosił w mediach społecznościowych, że pojawi się pod Urzędem Miasta.

Po nagraniach udostępnionych przez „El Testosterona” Baron postanowił zareagować i napisał – „Najman co Ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani? Przecież tam 90% ludzi było dla mnie i Stano, 6% przechodniów, 3,5% niebieskich i 0,5% twoich przydupasów, z którymi przyjechałeś. Elo”

Jeśli jeszcze ktoś nie widział sprawdźcie nagranie z gabinetu burmistrza Wielunia.

SPRAWDŹ: Afera w gabinecie burmistrza Wielunia! Stanowski nie przyjął prezentu! „Może Pan mnie nie popychać?”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

(VIDEO) Afera w biurze burmistrza Wielunia! Proponował Najmanowi i Stanowskiemu pojednanie! „Proszę mnie nie popychać”

(VIDEO) Zapadła ostateczna decyzja w sprawie gali Najmana! Burmistrz Wielunia odpowiedział na ofertę Stanowskiego: „Trzeba było tak od razu…”