w

Maciej Kurzajewski podzielił los Cichopek. TVP wręczyło mu wypowiedzenie. W tym programie już go nie zobaczymy

Maciej Kurzajewski - fot. AKPA
Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Maciej Kurzajewski prowadził w TVP Wielki Test. Okazuje się, że jego miejsce antenowe od września zajął program przedwyborczy Miłosza Kłeczka. Stacja wydała oświadczenie w tej sprawie.

Maciej Kurzajewski jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Mimo wielu sukcesów zawodowych, fani bardziej zainteresowani są jego życiem miłosnym. Od dłuższego czasu jest w związku z Katarzyną Cichopek. Pierwsze informacje o ich relacji zaczęły pojawiać się w tamtym roku i zostały potwierdzone przez parę w dniu 40. urodzin aktorki. Zakochani chętnie relacjonują swoje wspólne życie w mediach społecznościowych i pokazują się publicznie. Ich związek nieprzerwanie pozostaje w centrum zainteresowania także w kontekście ich byłych partnerów: Marcina Hakiela i Pauliny Smaszcz.

Program Kurzajewskiego zniknął z anteny

Kurzajewski w swojej karierze zawodowej prowadził wiele programów. Jednym z nich był Wielki Test, który można było oglądać raz w miesiącu w środę o 21. W marcu tematem wielkiego testu był las, w kwietniu woda, w maju Mikołaj Kopernik, a w czerwcu tytuł programu brzmiał Wielki Test o czystej planecie.

Program prezentera nie znalazł się w jesiennej ramówce TVP. Podzielił los swojej partnerki Katarzyny Cichopek, której show również zostało zdjęte z anteny. Zamiast Wielkiego Testu, od końca sierpnia widzowie mogą oglądać przedwyborczy program Polska mówi, w którym mieszkańcy poszczególnych miejscowości zadają pytania politykom. Emisja programu Miłosza Kłeczka jest zaplanowana do 11 października.

Biuro prasowe TVP wydało oświadczenie w tej sprawie. Zapewnili, że po zakończeniu Polska mówi, program Kurzajewskiego wróci na antenę.

Program „Wielki Test” będzie emitowany w ramówce jesiennej od połowy października – przekazali informację Pressserwisowi.

Oglądaliście Wielki Test?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Manuela Michalak, World Trade Center - fot. Krzemiński Jordan, Korybczak/AKPA

Manuela Michalak z „Big Brothera” może mówić o cudzie. Mogła zginąć w ZAMACHU na World Trade Center! „Miałam być na dachu”

Nie żyje Ula Jurzysta z profilu Apetyt na endorfiny - fot. Instagram @apetyt_na_endorfiny

Nie żyje Ula Jurzysta z profilu „Apetyt na endorfiny”. Smutne wieści potwierdził jej mąż. „Oddała wszystko by ona mogła żyć”