w

Leona Lewis jest w ciąży! Gwiazda pochwaliła się mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Poród lada moment

Leona Lewis
Leona Lewis

Leona Lewis podzieliła się z fanami długo ukrywaną nowiną. Wokalistka jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciem z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Kiedy poród?

Leona Lewis od najmłodszych lat wiedziała, co chce robić w życiu. Ukończyła kilka szkół teatralnych i muzycznych, gdzie posiadła odpowiednie wykształcenie. Uczyła się także gry na gitarze i pianinie, a także dokształcała jako autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, a największym z nich jest zwycięstwo w 3. edycji The X Factor. Zdobywczyni głównej nagrody otrzymała możliwość podpisania kontraktu z wytwórniami Sony BMG i Syco Music. Chwilę po tym na rynku ukazał się jej debiutancki singiel A Moment Like This, który ustanowił nowy rekord w pobieraniu utworów w wersji cyfrowej – 50 tys. ściągnięć w ciągu 30 minut.

Wokalistka cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Jak dotąd nagrała pięć albumów studyjnych oraz jeden koncertowy. Regularnie pojawia się na scenie, a w wolnych chwilach pracuje nad kolejnymi utworami. Teraz jednak będzie musiała nieco ograniczyć aktywność zawodową, ponieważ już wkrótce zostanie mamą.

Leona Lewis jest w ciąży

Lewis w 2010 roku związała się z tancerzem Dennisem Jauchem. W 2019 roku zakochani wzięli ślub w Toskanii, na który zaprosili 180 osób. Gwiazda nie raz podkreślała w wywiadach, że zawsze może na niego liczyć.

Dennis jest najbardziej życzliwą i troskliwą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam. Był moim wsparciem podczas szalonych wzlotów i upadków i towarzyszył mi w wielu ważnych wydarzeniach w moim życiu — powiedziała w rozmowie z magazynem Hello.

Wkrótce w ich życiu nastąpią spore zmiany, ponieważ zakochani powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Bez trudu udało im się ukryć, że Leona jest w ciąży, ponieważ już od dłuższego czasu nie pojawiała się na salonach. W tym czasie jej brzuszek widocznie się zaokrąglił, co możemy zobaczyć na najnowszym zdjęciu. Gwiazda przy okazji zdradziła, że jej pierwsza pociecha przyjdzie na świat latem.

Nie mogę się doczekać, żeby spotkać cię latem — napisała pod ujęciem.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje i przesyłamy przyszłym rodzicom serdeczne gratulacje.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel bardzo przeżywa rozstanie. Posępna fotografia i podpis nie wróżą nic dobrego

Wołodymyr Zełenski, Andrzej Duda

Wołodymyr Zełenski zapytany o Andrzeja Dudę wybuchł gromkim śmiechem. Nawet dziennikarze byli zaskoczeni jego zachowaniem