w

Marcin Hakiel bardzo przeżywa rozstanie. Posępna fotografia i podpis nie wróżą nic dobrego

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel

Marcin Hakiel udostępnił w sieci wpis, który zaniepokoił jego fanów. Czy wszystko u niego dobrze?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek niedawno zakończyli trwający 17 lat związek. Do niedawna tworzyli zgrane małżeństwo i nikt nie podejrzewał, że może im się gorzej układać. Regularnie pojawiali się razem na branżowych imprezach, a wszyscy byli oczarowani tym, jak są dla siebie serdeczni. Chętnie pokazywali swoje szczęście także w mediach społecznościowych. Oboje regularnie udostępniali na Instagramie wspólne zdjęcia, które cieszyły się sporym zainteresowaniem internautów.

Informacja o tym, że podjęli decyzję o rozstaniu, w mgnieniu oka obiegła media. Choć od opublikowania oświadczenie minęło kilka dni, nadal wiele osób nie dopuszcza do siebie tej myśli. Tygodnik Dobry Tydzień przekazał, że ich rodzice także są przeciwni ich rozstaniu. Uważają, że powinni spróbować się dogadać dla dobra ich wspólnych dzieci.

Niezależnie od powodów rozstania, ich rodzice są zdruzgotani. Mają jednak nadzieję, że nie jest to ostateczna decyzja. Rozmawiają z nimi i namawiają do podjęcia próby ratowania małżeństwa. Do sądu właściwego dla miejsca zamieszkania małżonków nie wpłynął jeszcze pozew rozwodowy – przekazał tabloid.

Marcin Hakiel ciężko znosi rozstanie z Kasią Cichopek

Kasia szybko wróciła do normalnego trybu życia i wiele wskazuje na to, że dopisuje jej humor. Nieco gorzej miewa się Hakiel. Fani od razu zauważyli malujący się w jego oczach smutek. Dotychczas uśmiech nie schodził mu z twarzy, a teraz rzadko kiedy można zobaczyć go szczęśliwego. Ostatnio przyznał przed fanami, że zapisał się na terapię.

Wiele wskazywało na to, że dzięki pomocy specjalisty ma się już lepiej. Można jednak przypuszczać, że było to jedynie chwilowe, ponieważ jego najnowsza publikacja na Instagramie nie napawa optymizmem.

Czuję, że to nadchodzi — napisał pod udostępnionym zdjęciem.

Tancerz opatrzył wpis czarno-białą fotografią, na której jest bardzo smutny.

Internauci nie pozostali obojętni i w komentarzach okazują mu swoje wsparcie:

  • „Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”.
  • Jak gdzieś coś gaśnie, gdzie indziej zapala, to nie ma szans na dogadanie się.
  • Cokolwiek to jest uśmiechaj się.
  • Panie Marcinie głowa do góry.
  • Pamiętaj, uśmiech daje siłę i moc.

Marcin chętnie pokazuje też, jakiej muzyki słucha w danej chwili. Bardzo często są to bardzo posępne kawałki, które opowiadają o zranionych uczuciach. To może świadczyć o tym, że ma złamane serce i naprawdę ciężko znosi rozstanie. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce stanie na nogi i wróci mu dawna werwa. Z niecierpliwością na to czekamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Rosyjscy żołnierze

Ukraiński rząd wręcza rosyjskim żołnierzom NAGRODY warte KILKASET TYSIĘCY złotych. Trzeba spełnić tylko dwa warunki

Leona Lewis

Leona Lewis jest w ciąży! Gwiazda pochwaliła się mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Poród lada moment