w

Gwiazda „Na Wspólnej” jest w CIĄŻY! Po raz pierwszy pokazała swojego partnera. To znany piłkarz!

Paulina Chapko, fot. Instagram @paulina.chapko_official
Paulina Chapko, fot. Instagram @paulina.chapko_official

Gwiazda Na Wspólnej poinformowała, że jest w ciąży! Przy okazji ogłoszenia radosnej nowiny, pochwaliła się pierwszym zdjęciem z partnerem. To piłkarz, a do tego niezły przystojniak.

Serial Na Wspólnej od lat cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów TVN. Produkcja po raz pierwszy została wyświetlona w 2003 roku. Ukazane są w niej losy przyjaciół, którzy poznali się jeszcze w czasach, gdy byli wychowankami domu dziecka. Po osiągnięciu pełnoletności wspólnie założyli spółdzielnię, która zarządza apartamentowcem znajdującym się przy ulicy Wspólnej w Warszawie.

W formacie oprócz Małgorzaty Sochy, Grażyny Wolszczak i Bożeny Dykiel występuje także Paulina Chapko. Aktorka dołączyła do produkcji w 2015 roku. Wciela się w postać Elżbiety Marcinek, która w krótkim czasie zyskała grono sympatyków. Prywatnie ma siostrę bliźniaczkę, Karolinę, która występuje w Barwach szczęścia.

Paulina Chapko z Na Wspólnej jest w ciąży

Paulina w 2008 roku ukończyła Wydział Aktorski we Wrocławiu PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Przez długi okres czasu występowała na deskach teatru, jednak z czasem udało jej się zadebiutować w telewizji. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się na rok przed otrzymaniem dyplomu. Zagrała wówczas epizodyczną rolę w Lekcjach pana Kuki. Następnie mogliśmy zobaczyć ją m.in. w Polskiej noweli filmowej, Sali samobójców, Offline, Interiorze czy Ikarze. Legendzie Mietka Kosza. Zdecydowanie większe doświadczenie ma w produkcjach wyświetlanych na małym ekranie.

W połowie lutego media obiegła wieść, że Chapko jest w ciąży. Tygodnik Dobry tydzień przekazał, że to już czwarty miesiąc.

To czwarty miesiąc. Maleństwo rozwija się prawidłowo, a mama doskonale czuje. I jest ogromnie szczęśliwa. Z ukochanym od dawna o tym marzyli.

Sama zainteresowana długo nie potwierdzała tych informacji. Mimo iż jest bardzo aktywna na Instagramie, długo ukrywała przed fanami fakt, że zostanie mamą. Dopiero teraz, gdy ciąża jest już na zaawansowanym etapie, udostępniła na swoim profilu kadr, na którym wyeksponowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Uwagę przyciąga również obecność jej partnera, który jak dotąd był nieznany. Okazuje się, że wybrankiem gwiazdy Na Wspólnej jest piłkarz Joel Valencia, który przed krótki okres czasu grał w Polsce.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Nie brakuje życzeń od gwiazd.

  • Monika Mazur: Wspaniale. Gratulacje
  • Ewa Gawryluk: Jak pięknie
  • Małgorzata Socha: Cudownie GRATULACJE
  • Izabela Zwierzyńska: omg! Gratulacje kochani!
  • Wow! Gratulacje!
  • Wow. Super.
  • Gratulacje ogromne!

My także gratulujemy i życzymy przyszłym rodzicom i ich maleństwu wszystkiego, co najlepsze.

Kim jest Joel Valencia?

Joel to ekwadorski piłkarz, który obecnie gra na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie AD Alcorcón, do którego został wypożyczony z Brentfordu. Karierę zaczynał w 2000 roku w szkółce piłkarskiej Club Puerto Quito. Dwa lata później przeniósł się do Hiszpanii, by tam trenować w klubach Saragossy. W 2017 roku zaczął grać w barwach Piasta Gliwice, z którym podpisał roczny kontrakt. W sierpniu zaliczył debiut na murawie, a jego drużyna wygrała 2:0 z Koroną Kielce. Dwa miesiące później zdobył pierwszą bramkę w meczu z Zagłębiem Lubin. W kolejnym roku razem ze swoją drużyną wywalczył mistrzostwo polski oraz został uznany za najlepszego piłkarza rozgrywek. 31 lipca 2019 roku przeniósł się do klubu Brentford F.C.

Życiorys sportowca budzi spore zainteresowanie, z uwagi na to, że jego matka miała 13 lat, gdy go urodziła. Z uwagi na jej poważną chorobę, wychowywali go dziadkowie. Z oficjalnych informacji wynika, że jego ojciec jest nieznany. Mieli kiepską sytuację finansową, w związku z czym wyemigrował z babcią do Saragossy, gdzie od dwóch lat mieszkał jego dziadek.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Książę William, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge, screenshot Twitter

Tysiące ludzi wygwizdało księcia Williama podczas publicznego wystąpienia! W sieci już krąży nagranie

Rosjanin dostał pieniądze za odniesione rany na Ukrainie. Nagle wszystko musiał zwrócić