w

Magdalena Lamparska jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciami z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Jak pięknie wygląda!

Magdalena Lamparska jest w ciąży - fot. Instagram @magdalamparska
Magdalena Lamparska jest w ciąży - fot. Instagram @magdalamparska

Magdalena Lamparska przez kilka długich miesięcy ukrywała, przed fanami, że spodziewa się dziecka. Właśnie razem z mężem przekazała radosną nowinę. Jaki ma już duży brzuszek!

Magdalena Lamparska to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, choć skrywa o wiele więcej talentów. W przeszłości śpiewała w chórze Fantazja w Słupsku, z którym trzykrotnie wywalczyła Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella w Bydgoszczy. Miała okazję pracować także, jako modelka. Od lat interesuje się również sportem, trenowała salsę, narciarstwo, uprawiała lekkoatletykę, a poza tym świetnie pływa i gra w siatkówkę.

Lamparska od lat ma bardzo napięty grafik, jednak umiejętnie rozporządza czasem tak, by dzielić go między obowiązki zawodowe, a życie rodzinne. Od kilku lat jest żoną podróżnika i blogera Bartka Osumka, z którym doczekała się syna, Tymoteusza. Teraz ich rodzina ponownie się powiększy.

Magdalena Lamparska jest w ciąży

W tym roku mamy prawdziwe baby boom. Ostatnio Krzysztof Ibisz poinformował, że zostanie ojcem, a wczoraj pisaliśmy o tym, że Janek Kliment wraz z żoną przekazali radosną nowinę. Teraz zrobiła to także Magdalena Lamparska, która w najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie pochwaliła się wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Korzystając z okazji, zdradziła, że dobrze znosi ciążę i nie może narzekać na zdrowie.

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście.

To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie.

„Stan błogosławiony” nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie?

Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie.

Aktorka opatrzyła post dwoma zdjęciami. Na pierwszym, czarno-białym pozuje w kapeluszu i obcisłej ciemnej sukience, która doskonale podkreśla jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Na kolejnym towarzyszy jej mąż. Od razu widać, że bardzo cieszy ich myśl o pojawieniu się nowego członka rodziny.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami:

  • Anna Czartoryska-Niemczycka: Wooow! Gratulacje.
  • Edyta Herbuś: Gratulacje kochani!
  • Krzysztof Ibisz: Kochani wielkie gratulacje. Cieszymy się z Asią bardzo.
  • Joanna Koroniewska: Wielkie gratulacje.
  • Ewa Wachowicz: Cudo.
  • Mikołaj Roznerski: Fiu fiu.

Życzymy dużo zdrowia, a was zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tadeusz Gołębiewski nie żyje - fot. screenshot YouTube @GoralStudio

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski. Właściciel jednej z największych sieci hoteli w Polsce odszedł w wieku 79 lat

Natalia Madejczyk i Maciej Florek, fot. AKPA/Baranowski

Nie żyje uczestniczka „You Can Dance”. Natalia Madejczyk odeszła nagle po tragicznym wypadku. Michał Piróg i Agustin Egurrola w rozpaczy