w

Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem! Pochwalił się zdjęciem ukochanej z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz w niedzielne popołudnie podzielił się z fanami radosną nowiną. W wieku 57 lat po raz trzeci zostanie ojcem. Co wiadomo na ten temat? Jak wygląda jego ukochana?

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Doceniana jest nie tylko jego praca, ale i nienaganny wygląd, który mimo upływu czasu niemal wcale się nie zmienia. Z tego też względu zawsze cieszył się sporym zainteresowaniem kobiet, jednak zawsze dokładnie selekcjonował potencjalne kandydatki na partnerkę.

Od rozstania z drugą żoną w 2009 roku, był jeszcze w kilku związkach. Jego wybrankami były Paulina Piosik i Patrycja Madejska, jednak z żadną z nich nie udało mu się stworzyć trwałej relacji. Prawdziwa strzała amora trafiła jego serce przed dwoma laty, gdy nieoczekiwanie poznał na siłowni Joannę Kudzbalską. Od razu zwrócił uwagę na piękną blondynkę, w obecności której tracił głowę. Z tego powodu omal jej nie stracił już na początku znajomości.

Krzysiek myślami błądził gdzieś indziej. Chyba ze trzy razy pytał, kiedy mam urodziny, wciąż zapominając o odpowiedzi. Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha… – mówiła w wywiadzie dla Pani.

Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem

Krzysztof i Joanna wzięli ślub w 2021 roku i od tamtego czasu tworzą naprawdę szczęśliwą parę. Przez długi czas unikali medialnego szumu, jednak teraz coraz chętniej opowiadają o tym, jak im się układa. Przy okazji spotkania z Izabelą Janachowską, prezenter nie szczędził pod adresem żony komplementów. Od razu widać, że jest teraz naprawdę szczęśliwy i kto wie, czy na takie uczucie nie czekał całe życie.

Asia jest osobą niezwykle inteligentną, niezwykle empatyczną, niezwykle dobrym człowiekiem, jest osobą ambitną, skończyła jedne z najtrudniejszych studiów w Polce, medycynę, kocha to co robi, rozwija się nie tylko w medycynie tradycyjnej, ale także łączy różne dziedziny medycyny, w tym medycynę chińską, akupunkturę, jakby Asia traktuje człowieka bardzo, bardzo całościowo i to mi się podoba. […] Asia jest piękną kobietą, żeby nie było, że tak racjonalizuję. Asia jest piękną kobietą, jak spojrzałem na Asię pierwszy raz, po prostu wiedziałem, że to jest to.

Teraz w ich życiu zajdą kolejne poważne zmiany. Ibisz ma już dwóch synów, a już za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie ojcem. Oficjalnie potwierdził tę informację we wpisie udostępnionym na Instagramie w niedzielę 5 czerwca.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy.

Wpis opatrzył zdjęciem, na którym czule obejmuje żoną, która ma już wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[WIDEO] 28-latek i 25-latka na motorze nie mieli żadnych szans. Kamera uchwyciła tragiczny moment

Rosyjski generał zginął podczas walk w Donbasie. Wiadomo, co robił na froncie