w

[WIDEO] 28-latek i 25-latka na motorze nie mieli żadnych szans. Kamera uchwyciła tragiczny moment

fot. Tragiczny wypadek (Facebook screenshot)

W Chełmcu niedaleko Nowego Sącza doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego. Para młodych ludzi podróżująca jednośladem trafiła w ciężkim stanie do szpitala, ale lekarze mimo wysiłków nie zdołali uratować ich życia.

Zdarzenie pozostawiło po sobie potworny widok. Należące do motocyklistów kaski leżały na chodniku, a motocykl oraz jego części leżały rozsiane po całej okolicy. Niestety, wypadek okazał się śmiertelny.

Do tragicznego w skutkach zderzenia doszło w piątkowy wieczór, 3 czerwca, na drodze krajowej nr 28 przebiegającą przez Chełmiec (woj. małopolskie). Przy skrzyżowaniu z ulicą Limanowską rozegrały się okropne sceny.

Dramatyczny moment uchwyciła kamera samochodowa jednego z samochodów, które oczekiwały na włączenie się do ruchu. Na filmie widać, jak rozpędzony motocykl wjeżdża w skręcającego w lewo volkswagena. Mimo że motocykl lewo zahaczył osobówkę, to skutki okazały się fatalne.

28-latek i jego 25-letnia pasażerka zostali z poważnymi obrażeniami przewiezieni do szpitala, gdzie lekarze próbowali uratować ich życie. Odniesione rany okazały się jednak na tyle poważne, że motocykliści zmarli.

Poniżej możecie oglądnąć moment zdarzenia opublikowany przez portal Sądeckie Drogi

Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godzinie 20:25. Przy ulicy Limanowskiej w Chełmcu doszło do zderzenia motocykla i volkswagena golfa. Dwie osoby, 28-letni kierowca motocykla i 25-letnia pasażerka, zostały zabrane do szpitala. Niestety, z placówki otrzymaliśmy informację, że poszkodowani zmarli” – przekazała podkom. Barbara Szczerba z małopolskiej policji dla portalu Fakt.pl.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo” – podkreśliła.

Na miejscu pracowały służby, a droga przez kilka godzin była nieprzejezdna w związku z przeprowadzanymi działaniami.

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci i biegły do spraw

fot. Sądeckie Drogi – Facebook

Źródło: Sądeckie Drogi ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

16-letnia Egipcjanka usłyszała wyrok, bo pokazała stanik na filmie. Czeka ją surowa kara

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem! Pochwalił się zdjęciem ukochanej z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem