w

Krzysztof Ibisz świętuje drugą rocznicę ślubu. Wybrał na tę okazję nietypowe miejsce

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz - fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz - fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz i jego ukochana Joanna mają powód do świętowania. Dwa lata temu w sierpniu wzięli ślub. Postanowili celebrować tę okazję w oryginalny sposób. Gdzie prezenter zabrał żonę?

Krzysztof Ibisz jest bardzo znanym polskim prezenterem telewizyjnym i dziennikarzem. Prywatnie natomiast jest również dumnym ojcem i mężem. Z poprzednich małżeństw ma dwóch synów – Maksimiliana i Vincenta. Z Joanną Kudzbalską, z która wziął ślub w 2021 roku mają jedno dziecko – syna Borysa.

Wybranka prezentera pierwszy raz pojawiła się w telewizji w drugiej edycji programu Top Model. Para długo utrzymywała swój związek w sferze prywatnej. Gdy zdecydowali się podzielić swoją relacją w mediach, spotkali się z pozytywnym odbiorem. Między zakochanym jest 27 lat różnicy, ale jak widać, wcale im to nie przeszkadza.

Krzysztof Ibisz świętuje rocznicę w nietypowym miejscu

Para wzięła ślub w sierpniu 2021 roku. W czerwcu 2022 roku ogłosili, że spodziewają się razem dziecka, a już kilka miesięcy później na świat przyszedł ich syn Borys.

Z okazji drugiej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego para postanowiła świętować w niecodzienny sposób. Dziennikarz zabrał ukochaną na warsztaty jogi. Para nie kryje, że prowadzi zdrowy tryb życia. Chętnie uprawiają sport i uważają na to, co jedzą. Dla nich joga była idealną formą wspólnego spędzania czasu.

Krzysztof Ibisz pochwalił się na Instagramie zdjęciami z sali gimnastycznej. Na fotografiach widać uśmiechniętą parę, ale i samego dziennikarza w różnych pozycjach do jogi.

Moja Asia, moja miłość, moje szczęście, moja żona, moja najpiękniejsza, moja przyjaciółka, mama naszego Boryska. Dziś druga rocznica naszego ślubu. Uczciliśmy ją kilkudniowymi warsztatami jogi. Coś dla ciała i dla ducha. Dla nas. Pozdrawiamy – pisze dziennikarz.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Patryk Baran - fot. Youtube @mortalcioo

YouTuber Mortalcio mocno skrytykowany przez widzów. Powodem są niebezpieczne aktywności. „Smutne, że dla kontentu można poświęcić godność przyjaciela”

Sylwia Bomba - fot. Instagram @sylwiabomba

Sylwia Bomba oburzona sytuacją w restauracji. „Zapłaciłam za sałatkę z robakiem”