w

YouTuber Mortalcio mocno skrytykowany przez widzów. Powodem są niebezpieczne aktywności. „Smutne, że dla kontentu można poświęcić godność przyjaciela”

Patryk Baran - fot. Youtube @mortalcioo
Patryk Baran - fot. Youtube @mortalcioo

Uwielbiany twórca internetowy Mortalcio musi zmierzyć się z falą krytyki. Na potrzeby odcinka naraził przyjaciela na serię niebezpieczeństw. To mogło się źle skończyć.

Patryk Baran znany jako Mortalcio jest uwielbianym przez widzów youtuberem i influencerem. Jest również członkiem grupy Genzie stworzonej przez topowego twórcę Karola „Friza” Wiśniewskiego. Genzie cieszy się świetnym odbiorem widzów w różnych grupach wiekowych. Mortalcio miał nienaganną reputację, aż do filmu, który pojawił się na jego kanale w niedzielę.

Mortalcio w ogniu krytyki

Od początku lipca na kanale Patryka Barana trwa daily, a więc codziennie pojawia się nowy film. Pomysły na nagrywki często są szalone, ale nieszkodliwe, a widzowie czekają z niecierpliwością na nowe treści.

Niestety, w niedzielę do sieci trafił odcinek zatytułowany Owineliśmy go w folię bąbelkową i..., który nie spodobał się fanom. Jak sama nazwa wskazuje, przyjaciel Mortalcia, Alan Kowalczewski znany jako Posti, został owinięty w folię bąbelkową i poddawany wielu niebezpiecznym wyzwaniom. Grupa chłopaków zepchnęła go z górki, głośno się przy tym śmiejąc. Następnie zdecydowali położyć usztywnionego chłopaka na trampolinie, na której reszta skakała.

Trampolina była strasznie nieodpowiedzialna, posti był położony w całości na trampolinie w pewnym stopniu usztywniony. Jego kręgosłup mógł na tym ucierpieć. – skomentował film jeden z internautów.

Na tym nie skończyły się wyzwania w odcinku. Chłopak owinięty w folię został użyty również jako…worek treningowy. Mortalcio przez trzydzieści sekund bił go w rękawicach bokserskich.

Fani byli zniesmaczeni zachowaniami prezentowanymi w filmie. Oprócz obawy o zdrowie Postiego zwracali również uwagę na to, że nie wyglądał, jakby się dobrze bawił. Podczas gdy wszyscy inni obecni na filmie głośno się śmiali, po nim nie było widać takiej samej reakcji.

Sytuacja była szeroko dyskutowana zarówno w komentarzach pod filmem, jak i na Twitterze. To właśnie na tej drugiej platformie, przyjaciel Mortalcia zdecydował się stanąć w obronie influencera. Wyjaśnił, że to on sam wpadł na pomysł, by nagrać taki odcinek i nikt go do niczego nie zmuszał.

Doceniam troskę i miło się czyta wszystkie komentarze od osób, które polubiły mnie na tyle, że potrafią się o mnie martwić, ale proszę, nie róbcie tego, wplatając w to negatywne emocje w stosunku do innych osób, ja się serio dobrze bawię na daily – przekonuje Posti

Zdania widzów są podzielone. Niektórzy przyjęli tę odpowiedź, inni natomiast uważają, że mimo wszystko Mortalcio nie powinien realizować tego odcinka, który przedstawia niebezpieczne aktywności.

Zasłużona krytyka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Adrianna Krysian - fot. Instagram @adrianna.krysian @kamil_szymczak

Znana tiktokerka Adrianna Krysian wyszła za mąż! Ślub jak z bajki (ZDJĘCIA)

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz - fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz świętuje drugą rocznicę ślubu. Wybrał na tę okazję nietypowe miejsce