w

Nie żyje uczestniczka „You Can Dance”. Natalia Madejczyk odeszła nagle po tragicznym wypadku. Michał Piróg i Agustin Egurrola w rozpaczy

Natalia Madejczyk i Maciej Florek, fot. AKPA/Baranowski
Natalia Madejczyk i Maciej Florek, fot. AKPA/Baranowski

Natalia Madejczyk nie żyje. Uczestniczka You Can Dance zmarła 21 czerwca o godzinie 13.30. Tragiczne wieści przekazali jej bliscy. Michał Piróg i Agustin Egurrola nie mogą uwierzyć, że tak nagle odeszła. Kilka dni wcześniej uległa tragicznemy wypadkowi.

Natalia Madejczyk zyskała popularność dzięki udziałowi w programie You Can Dance – Po prostu tańcz! W krótkim czasie zyskała grono wiernych fanów, którzy bardzo jej kibicowali w drodze po zwycięstwo. Od lat rozwijała się nie tylko jako tancerka i choreografka, ale i jurorka konkursów tanecznych. Miała przed sobą mnóstwo planów do zrealizowania…

Natalia Madejczyk z You Can Dance nie żyje

Los nie oszczędził Natalii w ostatnich dniach jej życia. Jak podaje portal teleshow.wp.pl w czerwcu utworzono na Facebooku grupę wsparcia dla tancerki. Jej bliscy prosili wszystkich o modlitwę, ponieważ, jak twierdzono, była ofiarą pożaru, który wybuchł w jednym z mieszkań. Udało się ją wyciągnąć z płomieni, jednak jej stan oceniono na krytyczny. Szacowano, że poparzone miała około 60% ciała.

Informację tą potwierdził Maciej Florek, który jest zwycięzcą pierwszej edycji You Can Dance – Po prostu tańcz! Mężczyzna w dniu swoich urodzin zaapelował do znajomych o modlitwę w intencji Natalii, która walczyła w szpitalu o życie.

[…] Dzisiaj też do mnie dotarła wiadomość, że Natalia Madejczyk miała bardzo poważny wypadek i leży w szpitalu walcząc o zdrowie i życie. Dlatego proszę was o mały prezent dla mnie – o chociaż chwilę modlitwy, medytacji, pomyślenia o Natalii wiem, że będzie to czuła w tych ogromnie trudnych chwilach, bo jest wrażliwą osobą… […].

We wtorek w godzinach popołudniowych Grupa Festiwale poinformowała o jej śmierci.

Dziś o godz. 13.30 odeszła nasza Kochana Natalia Madejczyk.

Słowa, tyle słów … niewypowiedzianych. Taniec … tyle pięknych kroków nie wytańczonych. Spotkanie … tyle nieodbytych spotkań. Plany … tyle planów niezrealizowanych. Marzenia … Eh! Szok i niedowierzanie.

Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino – za oddanie, pasję, Twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku – było Twoim ostatnim sędziowaniem – niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę …

Spoczywaj w spokoju Natalko … Na Zawsze Pozostaniesz w naszych SERCACH.

Michał Piróg i Agustin Egurrola żegnają Natalię Madejczyk

Na informację o śmierci tancerki niezwłocznie zareagowali Michał Piróg i Agustin Egurrola, który mieli okazję poznać ją przy okazji nagrań programu. Pierwszy z nich opublikował na Instagramie emocjonalny wpis, w którym w pięknych słowach pożegnał utalentowaną tancerkę.

Śpij spokojnie aniele piękny.

Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty.

Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze.

Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy.

Dzisiaj zadzwoniła Małgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem) Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejszą gwiazdą.

Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot, by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas.

Wpis opatrzył kilkoma pamiątkowymi fotografiami.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy poruszonych internautów, a także gwiazd, które miały okazję poznać bliżej Natalię.

  • Barbara Kurdej-Szatan: Boże dlaczego…. Nie pojmuję….. Natalka, cudowna, radosna, serdeczna, pełna wspaniałej zarażającej energii…
  • Ida Nowakowska: Nie nie nie… nie wierzę… cudowna osoba, cudowna tancerka… Natalia, tańcz z aniołami…
  • Ja też nie mogę w to uwierzyć.
  • Nie znałam osobiście, jedynie z ekranu YCD, skradła serca widzów. Bardzo przykra wiadomość. Tańcz Natalko na chmurkach.
  • Nie raz pomagała mi zaliczyć tańce na studiach. Za szybko.
  • Odeszła mistrzyni w absurdalny sposób nikt Jej nie zastąpi. Patrzenie na Natalkę jak tańczy, to były emocje nie do wypowiedzenia. Śpij spokojnie, brak słów.

Egurrola w rozmowie z Faktem nie ukrywał, że jest poruszony tą informacją. Podkreślił, że Natalia była niezwykle utalentowana i jej śmierć jest ogromną stratą.

 Dowiedziałem się dzisiaj rano i nadal nie mogę w to uwierzyć. To był po prostu niezwykły talent. Taneczna gwiazda pierwszej edycji „You Can Dance”. Dała nam mnóstwo emocji, była piękna, utalentowana. To wielka strata dla tańca w Polsce — powiedział tabloidowi.

Dodał też, że mimo upływu lat, przez cały czas śledził jej poczynania.

Była bardzo dobrym człowiekiem i chciała wszystkim pomagać. Mieszkała w Łodzi, ale obserwowałem wszystkie jej poczynania. Była artystką, która chciała się dalej rozwijać, cały czas była w nowych projektach. Wielka propagatorka tańca, a przy tym bardzo skromna i pracowita. Dziewczyna o wielkim sercu. Jestem w ogromnym szoku. Człowiek nie potrafi znaleźć odpowiedzi, dlaczego odchodzą takie osoby.

To naprawdę przykra wiadomość…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magdalena Lamparska jest w ciąży - fot. Instagram @magdalamparska

Magdalena Lamparska jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciami z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Jak pięknie wygląda!

Zenek Martyniuk, fot. AKPA/Baranowski Michał

Zenek Martyniuk rocznie zarabia MILIONY! Wyszło na jaw, ile dostaje za jeden koncert. Może się zakręcić w głowie