w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Nie żyje uczestnik najnowszej edycji „The Voice Senior”. Adam Anusiewicz zmarł przed emisją programu

Adam Anusiewicz nie żyje - fot. screenshot Facebook @Bądźmy razem. TVP
Adam Anusiewicz nie żyje - fot. screenshot Facebook @Bądźmy razem. TVP

Przykre wieści obiegły media. Adam Anusiewicz, jeden z uczestników czwartej edycji The Voice Senior nie żyje. Utalentowany artysta nie dożył emisji formatu. Co się stało?

Program The Voice Senior cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród widzów TVP, ale i uczestników. Na castingi zgłaszają się ogromne ilości śmiałków, którzy dopiero w podeszłym wieku odważyli się, by zaprezentować swój talent przed kamerami. O tym, jak popularne jest show, najlepiej świadczy fakt, iż lada chwila premierę będzie miała czwarta edycja.

Niestety na kilka godzin przed premierą pierwszego odcinka formatu media obiegły przykre wieści. Jeden z uczestników zmarł.

Adam Anusiewicz z The Voice Senior nie żyje

Adam Anusiewicz był jednym z wokalistów, którzy postanowili zawalczyć o swoje marzenia. Niestety dzisiaj TVP2 przekazało, że zmarł przed emisją formatu. 61-latek od kilku miesięcy walczył z podstępną chorobą, o której opowiedział w sierpniu, gdy kręcono odcinek z jego udziałem.

W marcu 2022 r. zacząłem doświadczać dolegliwości, jakich wcześniej nie miałem. Byłem w kilku szpitalach i zdiagnozowano niezbyt przyjemną chorobę, nowotwór trzustki z przerzutami.

Dodał, że jest bardzo słaby, ale mimo poważnych problemów zdrowotnych nie rezygnuje ze swojej pasji. Nie potrafił pogodzić się z tym, co go spotkało.

Obecnie dosyć szybko się męczę i to się da zauważyć na scenie, gdzie już godzinny koncert na stojąco ciężko mi wytrzymać. No, ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam i koncertuję. Ja się z tym nie godzę. Staram się cały czas podchodzić do życia na zasadzie: „Bierz życie za rogi, alleluja i do przodu” – mówił.

Telewizja Polska postanowiła upamiętnić 61-latka i już w tę sobotę widzowie będą mogli zobaczyć jego występ w The Voice Senior. W zapowiedzi pierwszego odcinka możemy przeczytać:

Niestety, w październiku 2022 r. Adam Anusiewicz odszedł. Mimo że nie ma go już z nami, widzowie będą mogli oglądać muzyczną drogę Adama Anusiewicza w talent show telewizyjnej Dwójki. Jak sam mówił, udział w programie był jedną z najwspanialszych przygód, jakiej przyszło mu doświadczyć.

Kim był Adam Anusiewicz?

Adam Anusiewicz występował na scenie od pięciu dekad. W latach 80. występował w warszawskich lokalach, a później poleciał do USA, by pracować na statkach amerykańskich linii rejsowych. W swoim repertuarze miał ponad 700 piosenek!

Odkąd pamiętam, w domu była gitara. Ojciec grywał, grał bardzo prosto, ale wtedy wydawał mi się mistrzem gitary. Chcąc nie chcąc, też brałem gitarę do ręki i próbowałem grać.

Muzyk był bardzo wdzięczny za to, że mógł zaprezentować się przed jurorami, publicznością i widzami.

Chciałem podziękować losowi i tym wszystkim, którzy sprawili, że się tu znalazłem, że mogłem wystąpić przed wami — powiedział podczas przesłuchań w ciemno.

W sobotę 7 stycznia o godzinie 20.00 na antenie TVP2 zostanie wyemitowany odcinek z udziałem zmarłego Adama Anusiewicza. Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kinga Rusin - fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin przywitała Nowy Rok pod palmami. Teraz składa spóźnione życzenia: „ODEJŚCIA PiSu, PRYMITYWNEJ garstki NIEUDACZNIKÓW”

Doda, Edyta Górniak, Allan Krupa - fot. Piętka Mieszko, Kurnikowski AKPA

Doda WYŚMIAŁA występ Edyty Górniak z synem! Wytknęła im każdą wpadkę. „Kumulacja NIESZCZĘŚĆ”