w

Zenek Martyniuk rocznie zarabia MILIONY! Wyszło na jaw, ile dostaje za jeden koncert. Może się zakręcić w głowie

Zenek Martyniuk, fot. AKPA/Baranowski Michał
Zenek Martyniuk, fot. AKPA/Baranowski Michał

Zenek Martyniuk jest prawdziwym królem disco polo i nie od dziś wiadomo, że zbił na tym fortunę. Teraz na jaw wyszły konkretne stawki. Na widok tych stawek może się zakręcić w głowie.

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo. W 1989 roku został liderem grupy Akcent, z którą w krótkim czasie zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Łącznie nagrał 15 albumów studyjnych, które do dziś cieszą się bardzo dużą popularnością. Na swoim koncie ma takie przeboje, jak Gwiazda, Królowa nocy, Pragnienie miłości czy Przekorny los. W 1994 roku zaczął występować jako solista, dzięki czemu umocnił swoją pozycję w branży.

Martyniuk cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, choć unika blasku fleszy. Od kilku lat jednak częściej pojawia się na okładkach gazet za sprawą syna, Daniela, który rozpętał kilka medialnych skandali. Mimo to nie wywleka na światło dzienne swoich problemów, dzięki czemu może wieść spokojne życie.

Ile zarabia Zenek Martyniuk?

Jak udało się ustalić mediom, Zenek Martyniuk zarabia nawet do 7 milionów rocznie! Mimo to nie wiedzie wystawnego życia, a nawet, co może być zaskoczeniem, opłaca wszystkie składki na ZUS, jednak z pewnością środki, które będzie otrzymywał, niewiele wniosą do jego domowego budżetu.

Portal Magazyn Przedsiębiorcy ustalił, że Zenek za jeden koncert dostaje od 20 do nawet 70 tysięcy złotych. Kwoty potrafią zwalić z nóg, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę fakt, że król disco polo wychodzi na scenę nawet 300 razy w ciągu roku. Warto także uwzględnić, iż za album Przekorny los zgarnął ok. 600 tys. zł, a za takie utwory, jak Prawdziwa miłość to Ty, czy Kochana wierzę w miłość, wzbogacił się o kolejne 200 tys. zł.

Martyniuk chętnie bierze udział w kampaniach reklamowych, a także sygnuje swoim nazwiskiem linię napojów energetycznych. Dzięki temu na jego konto wpływają dodatkowe środki.

Po zsumowaniu wszystkich kwot i to z uwzględnieniem tych najniższych naszym oczom ukazuje się okrągła, sześciocyfrowa kwota. Robi wrażenie, co?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Natalia Madejczyk i Maciej Florek, fot. AKPA/Baranowski

Nie żyje uczestniczka „You Can Dance”. Natalia Madejczyk odeszła nagle po tragicznym wypadku. Michał Piróg i Agustin Egurrola w rozpaczy

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @David Hablützel

Malutki Michałek zginął przez truciznę na szczury. Teraz sprawa trafi przed oblicze sądu. Jak do tego doszło?!